sadsad x
asdasd
Davines Mask Color Saç Boyası Kataloğu

Davines Mask Color Saç Boyası Kataloğu

15 Aralık 2015

Gerek ülkemizde gerekse dünyada en çok kullanılan saç bakım ürünü markası Davines, yaptığı doğal ürünlerle kişisel bakım sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Bu firma her türlü saç bakım ürününü doğallaştırdığı gibi saç boyasını da doğallaştırmıştır. Renklere göre alt kategorilere ayrılmış bu saç boyalarını Davines Saç Boyası Kataloğu kullanarak inceleyebilirsiniz. En doğal halde olan bu saç boyaları saçlarınıza zarar vermeden saçlarınızı boyayacaktır. Hiçbir şekilde kimyasal bir işlemden geçmeden tamamen doğal malzemeler kullanılarak hazırlanmış bu doğal ürün saçlarınızı boyarken besleyecek bu nedenle de saçlarınıza hiçbir zarar vermeyecektir. Hatta aksine saçlarınızı besleyerek canlı ve dolgun görünmesini de sağlayacaktır.

Davines Mask Natural

Yeni nesil boya olarak adlandırılan Mask’ın renk seçimi de oldukça büyüleyicidir. Doğal renkler olarak adlandırılan Davines Mask Natural Şık görünümü ve sade duruşuyla estetik olarak beklentilerin tamamını karşılamaktadır. Tamamen doğal olan bu saç boyası kategorisi sadeliği ön planda tutarak fazla abartı renkleri sevmeyen hanımların tercih edeceği türdedir. Şıklığını sadeliğine ve zarafetine borçlu olan hanımlar için geliştirilmiş bu boya türü doğal olduğu için saçlarınıza hiçbir zarar vermeden parlaklık sağlayacaktır. Bu parlaklığı saça renk dağılımını iyi yaparak böylece ışık altında görüntünün pürüzsüz ve parlak olması sağlanmaktadır. Böylece etkileyici güzelliğinize güzellik katabileceksiniz.

Davines Mask Warm Natural

Sıcak ve ateşli görünmek isteyen kadınlar için renk seçenekleri çok kısıtlıdır. Bu renk seçeneklerini Davines Mask Warm Natural kategorisinde kolaylıkla bulabilirler. Bu nedenle eğer samimi bir edanız varsa ve şıklığınızı bu seçenekle daha da yükseltmek istiyorsanız bu kategoriden ürün almanız en doğru seçenektir. Ayrıca bu saç boyaları günümüzde kullanılan ve birçok kimyasal işleme tabi tutulan saç boyalarının aksine doğal olması nedeniyle saçınıza zarar vermemektedir. Hatta içerisinde bulunan süt proteinleri ve zengin bitkisel formülü ile saçı beslemektedir. Bu doğal saç boyalarının en büyük avantajlarından birisidir. Aksi halde normal boyalar saçınıza kökten uca zarar vererek kırılmalarını kolaylaştırmaktadır.

Davines Mask İntense Natural

Saç rengi bir bayan için her zaman önemlidir. Kadının güzel görüntüsünün %70 ini saçlar oluşturmaktadır. Bir bayan olarak her zaman bakımlı ve şık olmanızın gerektiği göz önüne alınacak olunursa size bu şıklığı saçlarınız katacaktır. Saçlarınızın her zaman parlak, dolgun ve yoğun hacimli kalmasını istiyorsanız saç boyalarından uzak durmalısınız. Çünkü saç boyaları saçlarınızı yıpratarak saçlarınıza zarar vermektedir. Bu yıpranma sorununu en kolay besleyici kremlerle çözebilirsiniz. Ancak estetik kaygılarınız ve her aman şık görünmek gibi bir durumunuz varsa saç boyası sizin için vazgeçilmezdir. Artık Davines Mask İntense Natural ile bu durum sizlere sorun olmayacak ve dilediğiniz koyu rengi bu kategorideki boya ile saçlarınız yıpranmadan doğal bitki özü sayesinde elde edebileceksiniz.

Davines Mask Ash

Saçlarınızda parlaklık vazgeçemediğiniz bir durum ise boya seçiminizi, saçlarınızı en parlak gösterecek kategoride yapmalısınız. Her renk tonunun parlak bir şeklini bulabileceğini Davines Mask saç boyası Ash kategorisi tam size göre. Parlaklık kimyevi ilaçlarla değil de doğal olarak sağlandığı için çok daha kalıcıdır. Bundan ziyade daha da önemlisi tamamen doğal saçlara faydalı bitki özleri ile elde edilen bu boyanın saçınıza bilinen hiçbir zararı olmamaktadır. Bu ürünlerde parlaklık boyanın saçın her noktasına eşit dağılması ile oluşmaktadır. Bu sayede saç aynı yoğun tonda görünüyor ve ışık altında muhteşem bir parlaklık elde ediliyor. Her ortamda saçlarınızın dikkat çekmesini isteyen bir karakteriniz varsa bu boya kategorisinde ki her boya size bunu yaptıracaktır.

Davines Mask Sand

Saçların hacimli görünmesini sağlamak odlukça güçtür. Sırf bu durumun sağlanması için birçok farklı saç serumu kullanılmaktadır. Ancak Davines markasının yeni renk katalogu Davines Mask saç boyası Sand özlemini çektiğiniz hacimli saçları size getiriyor. Mask, içeriğinde bulunan emülsyon sisteminin geliştirilmesiyle daha kremsi bir formüle kavuşmuştur. Kremsi formül saça tane tane tutunduğundan saçın hacimli bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Eğer hacimli ve dolgun saçlara sahip olmak istiyorsanız bu kategoriden dilediğiniz rengi seçerek hasretini çektiğiniz saçlara kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece beğendiğiniz rengin koduna göre ürün sipariş etmektir.

Davines Mask Golden

Altın renkler olarak adlandırılan sarının koyu tonlarında bir saç rengi tercih etmeniz size sade bir güzelliğin perdelerini aralayacaktır. Bu sayede şıklığınıza şıklık katabileceksiniz. Davines Mask Golden kategorisinde incelediğiniz her renk saçınızda daha uzun ömürlü olacaktır. Çünkü Mask saç boyaları diğer saç boyalarının aksine hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmadan bitki özleri ve süt proteinleri sayesinde saçınızın rengini değiştirmektedir. Tamamen doğal yolları kullanan bu modern saç boyası hem kısa vadede hem de uzun vade de saçınızın sağlığına dokunmadan saçınızı güzelleştirir. Eğer zarif bir sarışın olmak istiyorsanız bu kategorideki renk tonlarına bir göz atarak seçim yapmalısınız.

Davines Mask Copper

Kahverengi saç bir bayanda en estetik duran renklerden birisidir. Bu nedenle saç boyaları arasında en çok talep edilen renklerde kahverenginin tonlarıdır. Kahverengi’nin en detaylı tonlarını Davines Mask Copper kategorisinde bulabilirsiniz. Diğer saç boyalarından farklı olarak tamamen doğal özütlerden ve süt proteininden yapılmış bu boya saçlarınızda daha kalıcıdır. Bunun sebebi ise diğer saç boyaları gibi boya içerisindeki bağlayıcının yapma olması değil doğal olmasından kaynaklıdır. Bu sizin boya sürenizi arttıracaktır. Ayrıca dip boyaya neden olan saçın deriye yakın kısmındaki renk değişimi bu boyayla minimize edilmektedir. Ayrıca bu boyanın asıl renk tonu sadece boyanın ilk zamanlarında değil de daha uzun ömürlü kendini göstersin diye boya içerisinde bitkisel lipit bileşenleri kullanılmıştır.

Davines Mask Red

Kırmızı ile kahverengi ve kırmızı arasındaki renkleri bulunduran Davines Mask Red kategorisi özellikle kızıl saç tutkunu hanımlar için idealdir. Oldukça güzel renk tonlarının bulunduğu bu kategori diğer saç renklerinden biraz daha farklı olması nedeniyle bu kategoriyi genel olarak tarz sahibi ve kendilerine güvenen bayanlar tercih etmektedir. Her ne kadar kırmızı normale aykırı bir renk olsa da kırmızının biraz daha koyu tonu kızıl hem spor tarzda hem de sade giyinmeyi tercih eden kişiler tarafınca da çok rahat kullanılabilir. Ayrıca kırmızı pigmentinin sağlayıcısı olarak bu boyada doğallığa aykırı hiçbir şey kullanılmamıştır.

Davines Mask Violet

Saç rengi olarak farklı renkler seçmek son zamanlarda ülkemizde ve dünyada oldukça yaygındır. Bu renkler arasında en çok kullanılan renklerden biri de mordur. Mor aslında saç rengi olarak pek görmeye alışık olmadığımız bir renk olsa da tarafsız bir gözle irdelendiğinde genel olarak hareketli ve spor tarzda giyinen bireylere oldukça yakışmaktadır. Sizde saçlarınızın mor ya da morun tonlarında görünmesini istiyorsanız Davines Mask Violet kategorisinden size uygun saç rengini seçebilirsiniz. Dünyada en çok kullanılan doğal saç boyaları arasında yer alan Mask kullanarak siz de saçlarınızın her hangi bir sorun olmadan kolayca dilediğiniz renge çevirebilirsiniz. Doğal güzelliğin sırrı olan saçlarınıza doğallığa aykırı boyalar değmemelidir.

Davines Mask Special Black

Özel formülü sayesinde her çeşit saçta korumanın yanı sıra, renk moleküllerinin saç ile enfes buluşması sonucunda saçlardan mükemmel ışıltı ve bu ışıltının eşit dağılmasını sağlayan Davines mask special black hidrolize süt proteinleri sayesinde saçınızı yapılandırır ve nemlendirir. Bu mask, bünyesinde barındırdığı emülsiyon oluşturucu sistemin geliştirilmesi sonucunda kremsi bir yapıya ulaşmıştır. Bu kremsi formülün faydası ise kolay karışımı sayesinde saça daha kolay tutunup, ipeksi saçlara kavuşmanızdır. Bileşenlerindeki nemlendirici, bakım molekülleri ve emülsiyon sayesinde saç boyama esnasında Davines mask special black saçlarınıza üst düzey koruma sağlar. Saçlarınızı boyadığınız andan itibaren hemen saçlarınızın her yerine dağılan bileşenlerin katkısıyla saçlarınıza kalıcı parlaklık sağlar.

Davines Mask Mahogany

Tamamen doğal bileşenlerden oluşan Davines mask mahogany saçlarınıza kazandıracağı eşsiz parlaklık ve muhteşem dolgunluk sayesinde etrafınızdakilerin başını döndürmeye yetecektir. İçerisinde barındırdığı renk pigmentleri ile saçlarınızda kalıcı renklere ulaşmanızı sağlar. Davines mask mahogany formülündeki bazı bileşenler sayesinde kurumuş yıpranmış saçları dahi korur ve yapılandırır. Bitkisel kökenli maddeleri maskın saçlarınızı pürüzsüzleştirmesine ve ışıntılı parlaklığa kavuşmasına yardımcı olur. Ayrıca bu parlaklığı yayarken saçınızdaki oranın eşitlenmesine katkı sağlar. Davines mask mahogany içerdiği bakım maddeleri sayesinde ipeksi ve yumuşacık saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Böylelikle çevrenizde yumuşacık saçlarınızla ön planda olursunuz. Mahogany 4 tonda karşımıza çıkıyor. Açık,orta ve koyu kahverengi ve kumral bu tonları oluşturur.

Davines Mask İntensifiers

Kadınların vazgeçilmez tercihlerinden bir tanesi de doğal bitki özlü saç boyalarıdır. Saçlarını boyarken aynı zamanda korumayı amaçlayan bayanların son zamanlardaki marka çeşidi Davines mask intensifiers isminden yanadır. Biliyoruz ki kadınlar güzelliklerinden asla ödün vermezler. Bunun içinde en önemli parçaları saçlarıdır. Girdikleri ortamlarda tüm gözlerin kendilerinde olmalarını isterler. Bu sebeple içerisinde farklı renk pigmentleri bulunan Davines mask intensifiers saç boyasını tercih ederler. Davines mask intensifiers bu sayede saçları parlaklaştırır ve bu parlaklığı emisyon sisteminin katkısıyla saçlara eşit yayar. Mask çeşidimiz beş çeşit renk türü barındırır. Bu renk seçenekleri; mavi, kırmızı, sarı, yeşil ve vivoledir.

Davines Mask Extralift

Saç boyasında son zamanların en ünlü markalarından bir tanesi de Davines’ dir. Davis saç boyalarının içeriğinde kullandığı doğal bileşenler ile doğal bir yapıya sahiptir. Bu sayede birçok kadın tarafından dikkat çekmeyi başarmıştır. Her kadın girdiği toplulukta en güzel olmak ister. Bu güzellikte ki en büyük ayrıntı saçlardır. Saçlarının yumuşaklığı ve parlaklığı hissedilsin ister. Bunu da ancak Davines mask extralift ile sağlar. Davines mask extralift kumral âşıklarını daha çok ilgilendiriyor. Kumral tutkunu iseniz Davines mask extralift’ in sekiz farklı tonundan bir tanesin kullanabilirsiniz. Altın, küllü, gümüş, bej, kumral, extra küllü, extra gümüş, extra bej Davines mask extralift renk tonlarını oluşturmktadır.

Davines Beyaz Saç Boyası

Her ne kadar yaşlanınca saçlar beyazlasa da günümüzün en şık akımlarından birisidir beyaz saç boyası. Bazı tarz sahibi ve taşımasını bilen bayanlarda beyaz saç siyah saçtan bile güzel durmaktadır. Ancak boyanın rengi her ne kadar önemli olursa olsun boyanın doğallığı da bir o kadar önemlidir. Davines bu noktada kadınların imdadına yetişiyor. İçerdiği doğal maddeler ve renk pigmentleri sayesinde kadınlar saç boyasında son moda olan Davines ‘i tercih ediyor. Uzun müddet kalıcılığını ispatlayan Davines Beyaz Saç Boyası başta da dediğimiz gibi günümüzün beyaz saç modasını en iyi şekilde uygulanmasını sağlıyor. Bildiğimiz üzere piyasada bulunan birçok boya maalesef ki saçları sertleştirir. Ancak Davines Beyaz Saç Boyası sayesinde saçlarınız artık yumuşacık kalır.

Tüm Davines Boya Çeşitleri için Tıklayın:  www.tahtatarak.com/davines-1

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.