Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Canlandırıcı Etkiye Sahip Davines Jel & Krem & Jöle Çeşitleri

Bollati Ailesi imzası ile başarıyı elde eden Davines, İtalyan markasının kalitesini ürünlerindeki üstün performans ile göstermektedir. Yalnızca saç bakımını sağlamakla sınır kalmayan marka, zengin ürün çeşitliliğine jel, krem, jöle türlerini de ekliyor ve herkese hitap ediyor. Jel formlu, krem ve jöle formlu şekillendiricileri ile saçlarda sabitleyici rol üstlenmekte olan markanın formülünde tercih ettiği organik özler, bitkiler ve baharatlar da bir yandan sabitlerken bir diğer yandan da saçın beslenmesini ve şekillendiriciden dolayı zarar görmesini önlemektedir. Saçlarda hem koruyucu, hem belirginleştirici, hem sabitleyici, hem de besleyici görev üstlenen markanın her bir ürünü farklı saç tiplerine hitap ederek, saçların ihtiyacını karşılamaktadır.

Orijinal Davines Jel & Krem & Jöle Garantisi

Tahtatarak.com olarak %100 orijinal Davines ürünleri garantisi veriyoruz. İndirimli fiyatlarla temin edebileceğiniz ürünler, adresinize kargo ile teslim edilirken kişisel bilgileriniz asla üçüncü kişiler tarafından bilinmiyor. Müşteri bilgilerinin gizliliğine önem vererek hizmet sunan online mağazamız, bulunduğunuz adrese teslimat yaparken, size güvenli alışverişin keyfini yaşatmaktadır.

Davines saç şekillendirici alanında farklı bakış açısı getirerek yenileyici tavrını ortaya koyan ürünler sunuyor. Güçlü tutuşlu krem jöle günlük kullanıma uygundur. Saça ekstra yapı kazandıran içeriği yüksek tutuculuk seviyesi ile dayanıklılık sağlıyor. Saçlarda parlak görünüm oluştururken, doğal görünümden uzaklaştırmaz. Saça uygulandığında saçların yüzeyinde kalıntı bırakmayan yapısı, eşit dağılır ve saçları pürüzsüz şekillendirir. Yerçekimine karşı koyan olağanüstü saç şekilleri oluşturmanıza yardım eden ürün, güçlü tutuştan ziyade bir seviye daha düşük güçle orta tutuşlu şekillendiricilere ihtiyaç da duyabilir. Saç tipine bağlı olarak kullanıcılar tutuculuk seviyesinde farklılık istemektedir. Davines, orta tutucu şekillendirme jeli ile bu tür isteklerin karşılığını veren nitelikte ürünler tasarlamaktadır. Saça doku kazandıran ve şekillendirmesini ıslak bir görünüm ile sunan jel ayrıca iyi bir hacim kazandırıcıdır. Daha belirgin hatları olan, dolgunlaşan, hacim kazanan saçların sahibi olurken ayrıca enerjik, canlı ve sağlıklı saçların da sahibi olursunuz. Jel ve krem formlu jöleler saçlarda kalıntı bırakmadığı için pürüzsüz şekillendirme sağlamaktadır. Saçlarınızın ihtiyacı olan kaliteli şekillendirme için doğru adrestesiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.