Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Davines Şekillendirici

Doğallıktan yana olan kişilerin dahi çok sık tercih ettiği saç şekillendiriciler sık ve özensiz kullanım, yanlış ürün tercihi gibi sebeplerden ötürü saçlara zarar verir. Davines şekillendirici profesyonel kadronun uzun araştırmaları sonucu ortaya çıkan güçlü ve işlevsel ürünlerden oluşur.

Davines Saç Şekillendirici Ürünleri Nelerdir?

Davines ailesinin şekillendirici grubu olan Davines More Inside şekillendirme gücü, saç tipi ve işlevsellik bazında etkili ürünlere sahiptir. Strong Hold ürünlerinin genel özelliği güçlü tutuş sağlamasıdır. Spreyi hızlı şekillendirmeye yardımcı olur, saçı besler. Dry Wax ürünü mat görünümle doğal bir şekillendirme sağlar. Moulding Clay ise dağınık şekillendirmeler için idealdir. Tutamların rastgele ayrıklaşmasına yardım eder. Medium Hold alt serisinde yer alan, orta tutuş gücünde saç spreyi, jeli, Finishing Gum ve krem formundaki Pliable Paste ile saçta doğal bir görünüm yakalamayı ve belirgin şekiller elde etmeyi mümkün kılar.

Curl alt serisi kıvırcık saçlara özeldir. Curl Building buklelerin dağılmamasını ve belirginleşmesini sağlar. Curl Moustruzing ise incelmiş saçlarda da etkin bir dolgunluk ve bukle belirginliği oluşturur. Volume Boosting Mousse saç köpüğü ise her saç tipine uygun dolgunlaştırıcı bir üründür. Sea Salt Spray düşük tutuş gücüne sahip olmasına rağmen saça doğal görünüm kazandırması ve elektriklenmeyi engeller. Invisible Serum ise saça pürüzsüzlük ve kusursuz bir doku kazandırırken, hafif tutuş gücüyle şekillendirmeye de yardımcı olur.

Neden Davines Saç Şekillendiricileri Tercih Edilmeli?

Sıradan şekillendiriciler yalnızca tek bir amaca hizmet eder. Bazen yalnızca parlaklık katar, bazen yalnızca şekillendirir, bazense yalnızca yatıştırır. Paraben ve renklendirici içermeyen Davines şekillendirici ürünler saçın temel ihtiyaçlarını vermeyi unutmadan onu nemlendirir, elastikiyet katar, yatıştırır ve şekillendirilmesine yardımcı olur. Çevre dostu olan Davines, ürünlerinin üretiminde ve kullanımında çevreye verilen zararların telafi edilmesi için orman oluşturur. Saçlarınızın hak ettiği değeri görmesini ve bu esnada çevreye zarar vermemeyi istiyorsanız eğer sizin için ideal Davines şekillendiricileri Tahta Tarak mağazamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.