sadsad x
asdasd
Cildinizi Tahriş Etmeyen Ağda Rahatlığını Yaşayın

Cildinizi Tahriş Etmeyen Ağda Rahatlığını Yaşayın

23 Haziran 2017

Yaz döneminin gelmesi ile birlikte hanımların ortak sorunu olan istenmeyen tüylerin alınması da kendini gösterdi. Her hanımın vücudunda istenmeyen tüyleri vardır. Estetik olarak hoş görünümden yoksunluk sebebi olabilecek bu tüylere karşı hanımların bunları yok etme seçimleri de farklıdır. Fakat en köklü ve en yararlı olan uygulama ağda oluyor. En ince kılları dahi kökünden alan ağdalar sayesinde, istenmeyen bütün tüyler ve hatta şeftali tüyleri denilen o ince, hav tüyler dahi alınıyor. Ağda seçiminde kıl yapınızın sıklığına göre tercihte bulunabilirsiniz. Çeşitli modeller ile son yıllarda oldukça kolaylık tanıyan ağdalar, acısız uygulama imkanı da sunmaktadır.

Sir Ağda Kökleri Beslemez

Acısız ağda olarak da bilinen sir ağdalar sayesinde artık kıl kökleri beslenmeden uygulama yapılabiliyor. Geçmişten günümüze gelen ev yapımı ağdalar, bolca şekerin kaynatılması sonucunda oluşan tortudan elde ediliyordu. Bu şekerli ağda, kıl köklerine ulaşarak, kökü şeker ile besliyor ve kuvvetlendiriyordu. Durum böyle olunca kıl kökleri her ağda sonrası daha da kuvvetlenmiş oluyordu. Bu sıkıntılı soruna çözüm sunan sir ağdalar doğal ve şekersizdir. Ayrıca acıyı yok denecek kadar azaltır. Kökleri beslemediği için her ağda sonrasında köklerde körelme olur. Sir ağdalar ile ulaşılması zor alanlar dahi rahatlıkla uygulama yapmak mümkün oluyor. Doğal sir ağda, pudralı ağda, pudrasız ağda, soyulabilir ağda, inci ağda gibi başlıca modeller kendi arasında hoş kokuları ile ayrıt edilirler. Elmalı, çilekli, muzlu gibi hoş kokulara sahip olan ağdalar arasında bitkilerden gelen güzellikler de vardır. Melisa bitkisinden gelen rahatlatıcı etkiyi cilde sunmak için melisa içeren sir ağdalar gibi çeşitli ürünler vardır.

Sitemiz üzerinden size sunulan sir ağdalar cildinizi tahriş etmiyor. Kızarıklığa, deri zedelenmesine sebep olmuyor. Sir ağda uygulamasını daha hijyenik, kişiye özel olarak gerçekleştirmek için tek kullanımlık 50 ml boyutundaki konserve ağdaları ve de kartuş ağdaları kullanabilirsiniz. Kartuş ağdaların bir kartuşu bütün bir vücut için komple ağda yapmaya yeter. Damarsız, sık dokulu, esneme yapmayan ağda bezi ile bir hamlede bütün ağdayı temizleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.