sadsad x
asdasd
Bonacure Volume Boost ile Cansız Saçlara Hacim Kazandırın

Bonacure Volume Boost ile Cansız Saçlara Hacim Kazandırın

25 Ağustos 2017

Gördüğü işlemlerden dolayı yıpranan veya yapısal olarak ince telli olmasından dolayı hacim kaybına uğrayan saçlara şekil vermek zor oluyor. Yoğunluk ve dolgunluk bakımından yeterli olmayan saçlarda, istenilen şekil verilse de model kendini göstermemektir. Bu olumsuz durumla birlikte saçların sönük görünümü ise bakımsız bir yapının hüküm sürdüğünü yansıtarak, dış görünüme estetik açıdan olumsuz bir önyargı ile yaklaşılmasına neden olmaktadır.

Schwarzkopf, saçların bu yöndeki sorununa bir çözüm sunarak Bonacure serisi Volume Boost serisini öneriyor. Tamamen saçlara hacim kazandırmak için yeni nesil teknoloji ile geliştirilmiş olan serinin ürünleri şampuan, hacim köpüğü ve hacim kremi olarak birbirini destekliyor. Hacim şampuanı ile saçları hacim kazandıran bakıma hazırlayan Bonacure Volume Boost, daha sonra durulanan ve durulanmayan ürünleri ile destekte bulunuyor.

Bonacure serisi Volume Boost şampuan ile saçlarınızın doğal nem seviyesi korunmaya alınır. Nem dengesini korunan saçlara bitki özleri ile destek sağlanıyor. Dolgunluk ve hacim ihtiyacı duyan saç tellerini yıpratmadan derinlemesine temizleyerek, besin takviyesinde bulunan şampuan; hacimsiz, cansız, güçsüz ve sönük saç görünümü sonlandırıyor. Saçları ağırlaştırmadan ekstra hacim desteğinde bulunan ürün, ince ve zayıf saç yapılarını kuvvetlendiriyor. Her saç tipine uygun oluşu ile günlük kullanım imkanı sunuyor. Saça sadece hacim kazandırmakla sınırlı olan bir özelliğe sahip bulunmayan Bonacure serisi Volume Boost serisi, parlak ve ışıltılı görünüm için de etkili oluyor.

Bonacure Serisi Volume Boost İle Hacimli ve Parlak Saçlar

Bambu özleri ve nilüfer çiçeği kökü özleri ile geliştirilen zengin formüllü seri saçlarda kısa sürede hacim etkisini göstermektedir. Cansız saçları kuvvetlendirerek, saç yüzeyindeki boşlukları dolduruyor ve dolgun yapıya sahip teller oluşturuyor. Dolgun, canlı ve sağlıklı kütiküller bütünü ise gözle görülür derecede hacim kazanmış saç yapısına sahip biri olmanıza imkan sunuyor. Böylelikle dilediğiniz saç şeklini yapabilme, istediğiniz işlemleri saçınıza uygulama şansına sahip olabilme fırsatınız doğuyor.

Bonacure serisi Volume Boost hacim veren seri, Panthenol içeriği,  bilinen diğer adı ile Pro-Vitamin B5 sayesinde saçlara ekstra nem kazandırıyor. Neme doymuş, kuru olmayan saçlarda canlanma oluyor. Saçlarda yoğunluğun oluşmasında etkili olan bir diğer içeriği Amino Cell Rebuild Teknolojisi ile de bu yapıyı desteklemek için saçların hücre yapısını onarıyor. Saçın iç yani korteksine nüfuz ediyor. Yeniden yapılandırıyor. Saçlar içeriden ve dışarıdan aldığı bakımla uzun süreli hacim kazanmış oluyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.