Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

BC Bonacure Smooth Perfect

Düz ya da bukleli fark etmeksizin her saç tipinin kabarma ve kontrol altında tutulma sorunu vardır. Asi saçlar olarak nitelendirilen bu tip saçları kontrol altında tutarak, sakinleştirmek için geliştirilmiş olan BC Bonacure Smooth Perfect serisi, farklı çeşitleri ile sorunları gidermeye yönelik özel olarak hazırlanmıştır. Smooth Perfect ile mükemmel kontrol sağlayabileceğiniz saçların sahibi olacaksınız. Seri içerisinde düzleştirici kontrol kremi, kontrol ve parlaklık kremi, düzleştirici kontrol serumu, kontrol ve parlaklık şampuanı, asi saçlar için düzleştirici kür, kontrol ve parlaklık maskesi bulunuyor. Her bir ürün, saçlarda genel olarak kontrol sağlamakla birlikte parlaklık kazandırırken ayrıca düz saçlar ve bukleli saçlar olmak üzere farklılık gösteren etkilerde bulunmaktadır.

Kıvırcık saçların buklelerinde asilik olması saçların bir uyum içinde olmayışı zorlayıcıdır. Elektriklenen, kabaran, şekil almayan, verilen şeklin kısa sürede bozulması ve daha nicesi ile saçlarda birtakım sorunlar da kendini göstermektedir.

BC Bonacure Smooth Perfect Yararları Nelerdir?

Bonacure Kontrol ve Parlaklık Şampuanı kullandığınızda kontrol edilemeyen, parlaklığını kaybetmiş saçlarınız onarılıyor. Yeni nesil bir saç terapisi ile iyileştirme ve daha sonra oluşabilecek durumlara karşı da önceden koruma sağlanmış oluyor. Kontrolü zor olan, kalın telli, kıvırcık ya da dalgalı ve de kabaran saçları derinlemesine temizlerken bir diğer yandan da bu temizliğe ek olarak günlük bakımını yapıyor. BC Bonacure Smooth Perfect şampuan elektriklenen, uçuşan, aşırı kıvırcık saçları kontrol edilebilir bir yapıya kavuşturuyor. Ayrıca Kurutma ve düzleştirme işlemlerinde de hızlandırıcı ve kolaylık sağlayan etkide bulunuyor. Kontrol edilmesi çok zor olan saçlarda etkili bir sakinleştirme sağlayan şampuan, krem ve maske öncesi hazırlık yapmaktadır.

BC Bonacure Smooth Perfect ürünleri ile saçlar düzleştirilirken, uyum içinde bukleler oluşturulurken, sakinleştirilirken ayrıca saçın tekrar kıvrılması da uzun süreli olarak engellenmektedir. Uzun süreli çözüm sunmakta olan bu seri, saç hücresindeki yapıyı güçlendirerek, saça kaybetmiş olduğu elastikiyeti tekrardan kazandırmaktadır. 24 saate varan yatıştırma, sakinleştirme performansına ayrıca % 100 parlaklık sağlayan etkisini katmaktadır. pH 4.5 - 5.0 değerindeki seri cildi yormuyor. >  Günlük kullanıma uygun olan BC Bonacure Smooth Perfect serisi ile saçlarınızı sakinleştirmek, kontrol altında tutmak ve parlaklık kazandırmak için Tahtatarak.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.