Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

BC Bonacure Hair Activator

Daha sağlıklı saç için gerekli olan etkinleştirici görev görmekte olan aktivatör ürünlerini bulabileceğiniz kategorimizde saçların dökülmesini önleyen şampuan, saç dökülmesine karşı önlem alan serum ve saçları kimyasal işlemlerden önce korumaya alan serum setini bulacaksınız. Dökülme problemleri geçmiş yıllarda yalnızca erkekler tarafından sorun edilirken, günümüzde kadınlar tarafından da sorun edilmektedir. Saçların dökülmesini önlemek için gerekli bakımı uygulayacak olan BC Bonacure Hair Activator ürünleri ile bir diğer yandan da saçların ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamış olacaksınız.

Dökülme önleyici serum programının ilk basamağı olan şampuan, öncelikli olarak saçları nazikçe temizler. Baş derisinde kan dolaşımını hızlandırır, saç köklerini uyarır ve sağlıklı döngüyü harekete geçirmek için saç köklerini aktive eder. Baş derisinin bakımı için uygun bir saç derisi ortamı hazırlar. Günlük kullanıma uygun olan BC Bonacure Hair Activator serinin dökülme önleyici şampuanı, pH 4.5 – 5.0 dengesi ile cildi yormaz. Saçların büyümesini ve saç sıklığının gözle görülür bir oranda artmasını sağlar.

BC Bonacure Hair Activator İle Her Türlü Koruma Sağlanır

Schwarzkopf Bonacure Dökülme Önleyici Şampuan bakımı, incelen saçın köklerini uyarıcıdır. Ayrıca mevcut saçların dökülmesini önlerken, yeni çıkan saçların da dökülmesini azaltıcıdır. Düzenli kullanım gerektirmekte olan serinin ürünü yapılan bir araştırma sonucu kullanıcıların %75 oranında saç folikülünde artış gözlenmiştir. Etkili bir sonuç için Schwarzkopf Bonacure Dökülme Önleyici Serum ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Serumlar saçlarda canlandırıcı programın ikinci temel adımı oluyor. En az 6 hafta boyunca düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. İçeriğinde bulunan Pro-Vitamin B5 ile saç yoğunluğunu arttıran ürün, saçlardaki folikül için ernerji arttırıcı besin içermektedir. İncelen saç köklerini uyaran ürün, saçlarda yoğunluk olmasını sağlar.

BC Bonacure Hair Activator ürünlerinin bulunduğu kategorimizde saçlarınızı kimyasal işlemlere karşı korumanız için yardımcı olacak bir bakım vardır. Power Protector Kimyasal İşlem Öncesi Koruyucu ile baş derisinden başlayarak, saç tellerine kadar koruma sağlanır. Her türlü kimyasal işlem öncesinde saçı ve saç derisini korumak için tasarlanmıştır ve saçları kimyasal işlemin yıpratıcı etkisine karşı korumaya alır. Tüm saç tipleri kullanabilir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.