Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

BC Bonacure Scalp Therapy

Hassas bir saç derisi için özel bakım gerekmektedir. Herkes gibi alelade bir şampuan, saç kremi kullanılamaz. Kullanılsa da yararı görülemez, direkt olarak zararı ile karşılaşılır. Hassas baş derisine nazikçe bakım uygulamak gerekir. Schwarzkopf, hassas saç derisine uygun bakım için özel olarak formüle ettiği BC Bonacure Scalp Therapy ile narin bir uygulama sunmaktadır. Hassas baş derisi yatıştırıcı şampuan seçeneği ile gergin olan saç derisini sakinleştirmektedir. Kuru ve hassas saç derisinin duyduğu nem ihtiyacını gidererek, nemsizlikten kaynaklanan kuruluğun beraberinde getirdiği gergin, stresli saç derisini yatıştırarak, rahatlatır. Ayrıca tahriş ve kaşıntıyı azaltır. Saça günlük bakım uygular ve saçların nazikçe temizlenmesini sağlar. İçerdiği özel maddelerle doğal koruma sağlar.

Schwarzkopf BC Bonacure serisinin hassas baş derisi için hazırlamış olduğu bir diğer günlük bakım ve temizlik çeşidi ise derin temizleme şampuanıdır. Farklı boylara sahip olan şampuanları her zaman kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz sporda, dilerseniz seyahatte veya evde kullanabilme imkanı sunan ml çeşitlerinin sunduğu kolaylıklardan yararlanabiliyorsunuz.

BC Bonacure Scalp Therapy Yararları Nelerdir?

Derinlemesine temizlik yaparken, nazikçe bakım uygulamaktadır. Saçı ve baş derisini temizler. Aşırı yağ ve şekillendirici kalıntılarından arındırır. Yağlı saç derisinin arındırarak, sebum fazlalığını giderir ve sağlıklı yağ dengesi kurar. Sık yağlanma sorunu için etkin bir çözüm sunar. Günlük kullanılabilir olan temizleyici şampuan çeşitleri, her gün saça şekil vermek için kullanılmış olan şekillendirici kalıntılarını saçtan tamamen arındırarak hem saç tellerine hem de saç derisine nefes aldırır. Saça ağırlaştırmadan temizleyen şampuan çeşitleri hassas baş derisi yatıştırıcı, kepek kontrol şampuanı, derin temizleme şampuanı olarak ihtiyaçlara nokta atışında bir bakımla çözüm sunmakta ve bunu en kısa sürede gerçekleştirmektedir.  BC Bonacure Scalp Therapy serisinin diğer hassas saç ve baş derisi terapisi için ön hazırlık yapar. Uygun pH değerleri ile cildi yormadan bakım gerçekleştirir. İçeriğinde bulunan özel maddeler gergin saç derisini yatıştırırken, diğer yandan da saç derisini tahriş etmeden ve doğal mineral, nem kaybı yaşatmadan bakım gerçekleştirmektedir. Nane özlü içerik, ferah ve temiz bir his yaratırken; Pro-Vitamin B5 ekstra nem desteğinde bulunarak kuruluktan gerilen saç derisini rahatlatır.

Hassas saç deriniz için ideal bakımı Tahtatarak.com adresimiz üzerinizden yapacağınız indirim fırsatın sunan alışverişlerle sürdürmenin keyfini çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.