sadsad x
asdasd

blog

Saç Renginizi Koruyun

Saçlarınızı boyuyorsunuz ya da boyatıyorsunuz ancak saç renginizin çok çabuk solduğundan şikayetçisiniz. Saç renginizin çok daha uzun süre dayanmasını sağlamanız için bazı önerilerimiz var.

21 Ekim 2020
Devamını Oku

Kellik Erkeklerin Kaderi Mi?

Erkeklerin belki de en büyük kabuslarından biri, saçlarının dökülmesi. 25 yaş üzerindeki her 4 erkekten birinde saç dökülmesi görülüyor ve yavaş yavaş açılan alın bölgesi, ilerleyen süreçte kendini tepede bir kellik olarak gösteriyor. Bu sebeple, dökülmenin nedenini bulup erken yaşta önlem almakta fayda var.

21 Ekim 2020
Devamını Oku

Zarif Eller, Dayanıklı Tırnaklar

Kolayca kırılan, problemli tırnakların zarif göründüğünü söyleyemeyiz. Tırnakları güzel ve bakımlı olmayan eller için de aynı durum geçerli… İşte size, tırnaklarınız için 5 ipucu.

21 Ekim 2020
Devamını Oku

6 Adımda Göz Kamaştırıcı Parlaklık

Her sabah kalkıp makyaj yapmaya üşenenlerden misiniz? Asgari çabayla istediğiniz gibi görünmeniz için makyözlerin en iyi makyaj tavsiyelerini ve hilelerini sizin için bir araya getirdik. Bu yazıda, pürüzsüz bir ten ve mükemmel parlaklığı, sezonun en moda renkleriyle, 5 dakikada nasıl yakalayacağınızı bulabilirsiniz.

21 Ekim 2020
Devamını Oku

Saç Dökülmesini Engelleyin

Saç dökülmesi farklı nedenlerden dolayı günümüzde birçok insanın ortak sorunlarından biri haline gelmiştir. Bir sağlık sorununun haberci olabileceği gibi farklı bir nedenden dolayı da saçlarınız dökülebilir. Peki, saç dökülmesi engellenebilir mi?

16 Ekim 2018
Devamını Oku

Kerastase Elixir Ultime Argan Yağıyla Bakımın Etkisini Arttırıyor

Her saç kusursuz bir güzelliğin sahibidir. Fakat saça gereken önem ve uygun bakım yapıldığında bu kusursuz güzellik kendini belli edecektir. 

25 Eylül 2017
Devamını Oku

Eugene Perma Hassas Baş Derisi İçin Uzun Süreli Çözüm Sağlıyor

Güzelliğin kusursuz olmasını sağlayan sağlıklı saçlar için saç tipine ve saçın problemine göre en ideal olan bakım ürünü tercih edilmelidir. Saç deriniz hassas ise Eugene Perma Hydra Sensation Hassas Baş Derisi Şampuanı kullanabilirsiniz.

14 Eylül 2017
Devamını Oku

Kitoko Nemlendirici Ürünler ile Saçlarınızı Kışa Hazırlayın

Yazın son sıcak günlerinde saçlarınızı güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya alarak, sonbaharı sağlıklı saçlarla karşılayabilirsiniz. Bütün yaz boyunca özgürce yapılmış olan tatillerin o keyifli zamanları arkasında yıpranmış saçlar bırakıyor. Denizin tuzlu suyu, havuzun kloru, güneşin yıpratan ışınları ve daha birçok sebeple saçların doğal yapısında bozulma oluyor. Boyalı saçlarda, renk akması ve solması görülüyor. İdeal bir bakım ürünü ile saçlarınızı tatil sonrasında korumaya alabilirsiniz.

11 Eylül 2017
Devamını Oku

Hamilelerin Kullanabileceği Şampuan; Original Sprout

Anne adaylarının heyecanla bebeğine kavuşma serüveni, anne olacaklarının haberini aldıkları ilk anda başlar. Bebeğini kucağına alana kadar en özel, en kaliteli ve dikkatle hazırlanan ürünlerin tüketicisi olmayan önem gösteren hamileler, kişisel bakım ürünlerinin seçiminde de tıpkı beslenirken dikkatli oldukları kadar ciddi bir yaklaşımda bulunmalıdırlar.

06 Eylül 2017
Devamını Oku

BC Bonacure Color Freeze Saçlarınızın Rengine Göre Koruma Sağlıyor

Boyalı saçlarınızın bakımını yaparken sadece rengin ilk günkü gibi canlı kalmasını değil de ayrıca renkte dalgalanmaların olmaması, saçın günlük bakımını da istiyorsanız Schwarzkopf bu konuda size yardımcı olan renk koruma serisini sunuyor.

30 Ağustos 2017
Devamını Oku
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.