sadsad x
asdasd

blog

Saç Dökülmesini Engelleyin

Saç dökülmesi farklı nedenlerden dolayı günümüzde birçok insanın ortak sorunlarından biri haline gelmiştir. Bir sağlık sorununun haberci olabileceği gibi farklı bir nedenden dolayı da saçlarınız dökülebilir. Peki, saç dökülmesi engellenebilir mi?

16 Ekim 2018
Devamını Oku

Kerastase Elixir Ultime Argan Yağıyla Bakımın Etkisini Arttırıyor

Her saç kusursuz bir güzelliğin sahibidir. Fakat saça gereken önem ve uygun bakım yapıldığında bu kusursuz güzellik kendini belli edecektir. 

25 Eylül 2017
Devamını Oku

Eugene Perma Hassas Baş Derisi İçin Uzun Süreli Çözüm Sağlıyor

Güzelliğin kusursuz olmasını sağlayan sağlıklı saçlar için saç tipine ve saçın problemine göre en ideal olan bakım ürünü tercih edilmelidir. Saç deriniz hassas ise Eugene Perma Hydra Sensation Hassas Baş Derisi Şampuanı kullanabilirsiniz.

14 Eylül 2017
Devamını Oku

Kitoko Nemlendirici Ürünler ile Saçlarınızı Kışa Hazırlayın

Yazın son sıcak günlerinde saçlarınızı güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya alarak, sonbaharı sağlıklı saçlarla karşılayabilirsiniz. Bütün yaz boyunca özgürce yapılmış olan tatillerin o keyifli zamanları arkasında yıpranmış saçlar bırakıyor. Denizin tuzlu suyu, havuzun kloru, güneşin yıpratan ışınları ve daha birçok sebeple saçların doğal yapısında bozulma oluyor. Boyalı saçlarda, renk akması ve solması görülüyor. İdeal bir bakım ürünü ile saçlarınızı tatil sonrasında korumaya alabilirsiniz.

11 Eylül 2017
Devamını Oku

Hamilelerin Kullanabileceği Şampuan; Original Sprout

Anne adaylarının heyecanla bebeğine kavuşma serüveni, anne olacaklarının haberini aldıkları ilk anda başlar. Bebeğini kucağına alana kadar en özel, en kaliteli ve dikkatle hazırlanan ürünlerin tüketicisi olmayan önem gösteren hamileler, kişisel bakım ürünlerinin seçiminde de tıpkı beslenirken dikkatli oldukları kadar ciddi bir yaklaşımda bulunmalıdırlar.

06 Eylül 2017
Devamını Oku

BC Bonacure Color Freeze Saçlarınızın Rengine Göre Koruma Sağlıyor

Boyalı saçlarınızın bakımını yaparken sadece rengin ilk günkü gibi canlı kalmasını değil de ayrıca renkte dalgalanmaların olmaması, saçın günlük bakımını da istiyorsanız Schwarzkopf bu konuda size yardımcı olan renk koruma serisini sunuyor.

30 Ağustos 2017
Devamını Oku

Bonacure Volume Boost ile Cansız Saçlara Hacim Kazandırın

Schwarzkopf, saçların bu yöndeki sorununa bir çözüm sunarak Bonacure serisi Volume Boost serisini öneriyor. Tamamen saçlara hacim kazandırmak için yeni nesil teknoloji ile geliştirilmiş olan serinin ürünleri şampuan, hacim köpüğü ve hacim kremi olarak birbirini destekliyor. 

25 Ağustos 2017
Devamını Oku

Diplerdeki Beyazları Loreal Hair Touch Up Kapatın; Zamandan Kazanın

Herkesin zamanın getirdiklerine yenik düştüğü anları vardır. Bazen bu anlar üzerimizde kendini göstermez iken bazen de tıpkı bir madalyon gibi başarılar sonucunda sahip olunan bir nişan gibi üzerimizde kendini sergiler. Yüzdeki kırışıklıklar, düşen göz kapakları ve saçlardaki beyazlar…

22 Ağustos 2017
Devamını Oku

Depot Farkıyla Saçtan Sakala Erkeklere Özel Bakım

Depot, her ürünü ile erkeklerin özel olduğunu vurguluyor.

18 Ağustos 2017
Devamını Oku

Yaz Mevsiminde Saçların Yağlanmasını Önleyen Püf Noktaları

Yağlı saçlara sahipseniz, hayat sizin için biraz daha zor geçiyor demektir. Özenerek verdiğiniz saç şeklini aynı günün akşamında bozmak zorunda kalırsınız. Çünkü saçlarınız yağlanmıştır ve bu yağlanma sebebi ile yıkamanız gerekir. Yağlı saçların en büyük sorunu da budur. 

11 Ağustos 2017
Devamını Oku
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.