sadsad x
asdasd
Saç Dökülmesini Engelleyin
16 Ekim 2018

Saç dökülmesi farklı nedenlerden dolayı günümüzde birçok insanın ortak sorunlarından biri haline gelmiştir. Bir sağlık sorununun haberci olabileceği gibi farklı bir nedenden dolayı da saçlarınız dökülebilir. Peki, saç dökülmesi engellenebilir mi?

Kerastase Elixir Ultime Argan Yağıyla Bakımın Etkisini Arttırıyor
25 Eylül 2017

Her saç kusursuz bir güzelliğin sahibidir. Fakat saça gereken önem ve uygun bakım yapıldığında bu kusursuz güzellik kendini belli edecektir. 

Eugene Perma Hassas Baş Derisi İçin Uzun Süreli Çözüm Sağlıyor
14 Eylül 2017

Güzelliğin kusursuz olmasını sağlayan sağlıklı saçlar için saç tipine ve saçın problemine göre en ideal olan bakım ürünü tercih edilmelidir. Saç deriniz hassas ise Eugene Perma Hydra Sensation Hassas Baş Derisi Şampuanı kullanabilirsiniz.

Kitoko Nemlendirici Ürünler ile Saçlarınızı Kışa Hazırlayın
11 Eylül 2017

Yazın son sıcak günlerinde saçlarınızı güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya alarak, sonbaharı sağlıklı saçlarla karşılayabilirsiniz. Bütün yaz boyunca özgürce yapılmış olan tatillerin o keyifli zamanları arkasında yıpranmış saçlar bırakıyor. Denizin tuzlu suyu, havuzun kloru, güneşin yıpratan ışınları ve daha birçok sebeple saçların doğal yapısında bozulma oluyor. Boyalı saçlarda, renk akması ve solması görülüyor. İdeal bir bakım ürünü ile saçlarınızı tatil sonrasında korumaya alabilirsiniz.

Hamilelerin Kullanabileceği Şampuan; Original Sprout
06 Eylül 2017

Anne adaylarının heyecanla bebeğine kavuşma serüveni, anne olacaklarının haberini aldıkları ilk anda başlar. Bebeğini kucağına alana kadar en özel, en kaliteli ve dikkatle hazırlanan ürünlerin tüketicisi olmayan önem gösteren hamileler, kişisel bakım ürünlerinin seçiminde de tıpkı beslenirken dikkatli oldukları kadar ciddi bir yaklaşımda bulunmalıdırlar.

BC Bonacure Color Freeze Saçlarınızın Rengine Göre Koruma Sağlıyor
30 Ağustos 2017

Boyalı saçlarınızın bakımını yaparken sadece rengin ilk günkü gibi canlı kalmasını değil de ayrıca renkte dalgalanmaların olmaması, saçın günlük bakımını da istiyorsanız Schwarzkopf bu konuda size yardımcı olan renk koruma serisini sunuyor.

Bonacure Volume Boost ile Cansız Saçlara Hacim Kazandırın
25 Ağustos 2017

Schwarzkopf, saçların bu yöndeki sorununa bir çözüm sunarak Bonacure serisi Volume Boost serisini öneriyor. Tamamen saçlara hacim kazandırmak için yeni nesil teknoloji ile geliştirilmiş olan serinin ürünleri şampuan, hacim köpüğü ve hacim kremi olarak birbirini destekliyor. 

Diplerdeki Beyazları Loreal Hair Touch Up Kapatın; Zamandan Kazanın
22 Ağustos 2017

Herkesin zamanın getirdiklerine yenik düştüğü anları vardır. Bazen bu anlar üzerimizde kendini göstermez iken bazen de tıpkı bir madalyon gibi başarılar sonucunda sahip olunan bir nişan gibi üzerimizde kendini sergiler. Yüzdeki kırışıklıklar, düşen göz kapakları ve saçlardaki beyazlar…

Depot Farkıyla Saçtan Sakala Erkeklere Özel Bakım
18 Ağustos 2017

Depot, her ürünü ile erkeklerin özel olduğunu vurguluyor.

Yaz Mevsiminde Saçların Yağlanmasını Önleyen Püf Noktaları
11 Ağustos 2017

Yağlı saçlara sahipseniz, hayat sizin için biraz daha zor geçiyor demektir. Özenerek verdiğiniz saç şeklini aynı günün akşamında bozmak zorunda kalırsınız. Çünkü saçlarınız yağlanmıştır ve bu yağlanma sebebi ile yıkamanız gerekir. Yağlı saçların en büyük sorunu da budur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.