Kızıl Saçlar İçin Bakım Önerileri
04 Mart 2017

Güzellik söz konusu olduğunda ilk akla gelen unsurlardan biri de saçlar oluyor. Uzun, gür, hacimli be ışıldayan saçlara sahip olmayı kim istemez ki? Şampuan reklamlarını andıran bu görüntüleri elde etmek aslında zannedildiği kadar zor değil. Kızıl saçlı olsanız bile!

Saç Bakımı İpuçları
31 Ocak 2017

Sağlıklı, kepeksiz ve nem oranını kaybetmemiş parlak saçlara sahip olmak istiyorsanız bazı birtakım hususlara dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle yaz aylarında daha da fazla görülmeye başlayan saç problemleri ile baş edebilmek için bu yazımızda yer alan bazı noktalara dikkat edebilirsiniz.

Saç Boyasında Markanın Önemi
24 Aralık 2016

Saçlarınızın rengini değiştirmek ya da beyaz saç tellerini kapatmak için kullandığınız saç boyalarında, marka son derece önemli. Genellikle renk seçenekleri gözden geçirilerek ürün tercihi yapılıyor. Oysa kalite düzeyi düşük olan ürünler saçlara uzun vadede çok ciddi zararlar verebiliyor. Bu nedenle saç boyalarında sadece kaliteli markaların tercih edilmesi gerekir.

Evde Saç Bakımı
24 Aralık 2016

Sağlıklı saçlara sahip olmak herkesin hayali! Anca bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için düzenli olarak saç bakımı yapmanız gerekiyor. Çok sayıda kişi saç bakımını evde hazırladığı kürler ile yapmaya çalışsa da, çoğu zaman bu kürler yetersiz kalıyor. Çok daha profesyonel bir şekilde hazırlanmış olan ürünleri kullanmak, daha kolay ve daha etkin bir saç bakım yöntemi.

Davines Mask Color Saç Boyası Kataloğu
15 Aralık 2015

Gerek ülkemizde gerekse dünyada en çok kullanılan saç bakım ürünü markası Davines, yaptığı doğal ürünlerle kişisel bakım sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Bu firma her türlü saç bakım ürününü doğallaştırdığı gibi saç boyasını da doğallaştırmıştır. Renklere göre alt kategorilere ayrılmış bu saç boyalarını Davines Marka Saç Boyası Kataloğu kullanarak inceleyebilirsiniz.

Davines OI Sülfatsız Saç Bakım Şampuanı
12 Kasım 2015

Davines şampuan sülfatsız bir şampuan olup kusursuz saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Sülfat ve paraben içermeyen Davines Şampuan saçı yormaz ve asla yıpratmaz. Davines Şampuan Roucou yağının mucizevî etkileriyle geliştirilmiştir. Davines Şampuan saça ekstra yumuşaklık ve parlaklık katar.

Davines Purifying Kepek Önleyici Saç Bakım Şampuan
09 Kasım 2015

Gerek geçmiş zamanlarda gerekse günümüzde kadın – erkek fark etmeksizin yaşanan en büyük saç ve deri sorunu kepek sorunudur. Kepek, saç derisinde çeşitli fizyolojik ve biyolojik sebeplerden dolayı saç derisinde meydana gelen küçük boyutlardaki beyaz ve yağlı pullanmalardır. Deride yapışık olarak kalmayan, deri üzerinde dağınık halde bulunan kepeklere kişinin iş hayatında yaşadığı stresli ve sıkıntılı dönem sebep olabiliyor iken; hava koşullarına bağlı olarak da kepek sorunu yaşama riski ile karşı karşıyayızdır.

Davines Energizing Dökülme Önleyici Saç Bakım Şampuanı
07 Kasım 2015

Saçların dökülmesi kadın erkek demeden bütün insanların ortak sorunudur. Bunun nedeni ise saç köklerinin cansız kalması ve bu sebeple de kişilerin saçlarının dökülmeye yatkın olmasıdır. Saç dökülmesi sorununu kullandığınız şampuan tetikleyebileceği gibi önleyebilirde. Sadece yapmanız gereken şampuan seçiminizi doğru yapmak olacaktır.

Neden Davines? Hiç Merak Ettiniz mi?
05 Kasım 2015

Davines Grup, Bollati ailesi tarafından 1983 yılında İtalya'nın Parma kentinde araştırma laboratuarı olarak kurulmuştur. Şirket ilk dönemlerinde dünya çapında tanınan kozmetik şirketlerine yüksek kalitede saç bakım ürünleri üretmiştir. On yıllık bir deneyimin ardından Davines markası ortaya çıkmış ve sadece profesyonel kullanım için bakım ürünleri tasarlamaya başlamıştır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.