sadsad x
asdasd
Bebeğinizin Cildini ve Saçlarını Organik Ürünler ile Korumaya Alabilirsiniz

Bebeğinizin Cildini ve Saçlarını Organik Ürünler ile Korumaya Alabilirsiniz

12 Haziran 2017

Toleransı düşük bebek ciltleri, saç derisi ve saçları özel bir koruma ister. Bebeğinizin cildini ve saçlarını koruyarak, bakım yapabilmek için tercih ettiğiniz bakım ürünlerinin organik olmasına dikkat etmelisiniz. Organik olmayan hiçbir ürünü ne kendinize ne de bebeğinize uygulayarak, cilt rahatsızlıklarına veya saçın doğal yapısının bozulmasına sebebiyet vermeyin.

Birçok bakım ürünü bebeklerde alerjik reaksiyona sebebiyet vermektedir. Saçlarda ise daha başka bir şekilde kendini göstererek, zarar verir. Bebeklerin ipek hisli saçlarını sertleştiren ve canlı, parlak görünümünü yıpratan ürünlerin verdiği bu zararı gidermek oldukça zaman alır. Bu nedenlerle böylesi bir durumla karşılamamak için önleminizi çok önceden alın ve bebeğiniz için organik bakım ürünleri kullanın.

Bebek ciltlerinin dayanıklılık oranı oldukça düşüktür. Hava değişiminden etkilenebilir, sudaki minerallerden ve pH seviyesinden etkilenebilirler. Bunlar baş nedenler olmakla birlikte bebeklerin her ne kadar yumuşak, canlı ve parlak görünümleri saçları, ciltleri olsa da doğumdan itibaren bakıma ihtiyaç duyarlar. Çünkü artık anne karnında değillerdir ve korumasızlardır.

Organik Sprout ürünleri, yeni doğandan itibaren her yaş grubuna hitap ediyor. Bebeğiniz henüz doğmadı ise gebelik döneminde de kullanabilmeniz için özel olarak geliştirilmiş bu organik ürünler sayesinde bebeğinizin anne karnında daha fazla korunmasını sağlamakla birlikte kendinizi de korumaya almış olacaksınız.anne-bebek

Neden organik bakım ürünleri kullanılmalı?

Organik olmayan bir şampuan, saç diplerinde alerjik reaksiyon sebepli kızarıklıklara sebep olur iken; içeriğinde alerjen hiçbir maddeye yer vermeyen organik şampuan sayesinde böylesi bir alerji görülmemekle birlikte saç tellerinde bebeksi yumuşaklığın kaybolmasının ve konak oluşmasının da önüne geçilmiş olunur.

Kullanılacak olan organik şampuan ile saçlar yıkanırken bebeğin gözleri yanmaz. Göz yakmayan içeriği ve aromatik kokusu ile bebekler rahatsız olmaz.

Biyo-çözünür özelliğe sahiptir olması sayesinde kalıntı bırakmazlar.

Paraben ve fatalat bulunmadığı için deriden geçerek, kana karışabilecek zararın önüne geçerek, genetik bozukluklara karşı önlem alınmış olur. Ayrıca hamilelik döneminde de anne adayına gönül rahatlığı ile kullanma imkanı sunar.

Sülfatsız olduğu için cildi yormaz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.