sadsad x
asdasd
BC Bonacure Color Freeze Saçlarınızın Rengine Göre Koruma Sağlıyor

BC Bonacure Color Freeze Saçlarınızın Rengine Göre Koruma Sağlıyor

30 Ağustos 2017

Boyalı saçlarınızın bakımını yaparken sadece rengin ilk günkü gibi canlı kalmasını değil de ayrıca renkte dalgalanmaların olmaması, saçın günlük bakımını da istiyorsanız Schwarzkopf bu konuda size yardımcı olan renk koruma serisini sunuyor. Yalnızca renkte canlılık, denge, parlaklık sağlamayan ayrıca boyanın rengine göre saçta koruma sağlayan Color Freeze serisi, beyazdan kızıla her ton için etkili oluyor.

Kızıl, kahve, bakır tonları gibi saçtan kolayca akacak olan ve renginde solmadan kaynaklı mat görünüm oluşacak saçlara özel renk koruma ve parlaklık şampuanı ile ilk adımda oldukça etkili sonuçlar veriyor. Renk pigmentlerini saça hapsederek, boyanın korunmasını sağlayan özel içeriği her saç tipine uygun olan şampuan, günlük kullanılabiliyor. Günlük saç temizliğini ve saçın ihtiyacı olan bakımı yapan renk korumaya ön hazırlık sürecinde bulunan şampuanı, krem ve maske ile destekleyebilirsiniz.

Beyaz ve gri saçlar için ise özel olarak renk koruma ve gümüş yansıma sağlayan şampuan seçeneği ile zaman içerisinde saçın sararmasının önüne geçiyor. Saçın sararak, bakımsız ve yıpranmış görünümüne bir son veren renk koruma şampuanı, ultra parlaklık ve derinlik için saçlara gümüş yansımalar kazandırıyor.

Color Freeze Teknolojisi ile geliştirilen seri, saçta renk pigmentlerini saçta dondurma özelliği ile kendini gösteriyor. Adeta rengi saça mühürleyen BC Bonacure Color Freeze, pH dengesi: 5.0 - 5.5 olan ürünleri ile cildi yormuyor.

Gümüş Yansımalı Saç Koruması BC Bonacure Color Freeze Serisinde

Klasik boyalı saçlar için hazırlanmış şampuandan çok daha farklı olarak saç renklerine göre koruma sağlayan ve bakım yapan bu serinin gümüş yansıma şampuanı, soğuk renkli saçlarda parlaklığı artırıcı olarak tasarlanmıştır. Temel gümüş renk pigmentleri içeren şampuan, krem, maske ile saçtaki sıcak renk tonlarını azaltılır. Özel renk pigmentiyle soğuk renk tonlarında canlandırma yapılır. Beyaz ve gri saçlara ekstra parlaklık katılır. Böylelikle saça metalik görünüş kazandırılır.

İçeriğinde Moringa Oleifera ağacının çekirdeklerinden elde edilen mikro protein bulunan serinin yoğun ve zengin formülü, uzun süre kalıcı renkler elde etmenizi sağlar. UV Filtresi sayesinde saçların güneş ışınlarından etkilenmesini önleyen formül, nem kaybı oluşmasının da önüne geçer.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.