Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Tutucu Gücü ile Vazgeçilmez Olan American Crew Saç Spreyi

Saçlarına önem verenlerin vazgeçilmez şekillendiricilerinden olan American Crew saç spreyi ile farklı modeller oluşturabiliyorsunuz. Esnek tutuşu sayesinde saçı yormayan ve doğal yapısına zarar vermeyen ürün, her tip saç için kullanılabiliyor. Günlük kullanıma uygun olan özel formülü sayesinde saçı kurutmuyor. Gün içinde saçta tortu, kalıntılı bırakmıyor. Yapışanlık hissi vermeyen bu özel American Crew Türkiye markasının kullanıcıları sayfamız üzerinden online alışveriş yapabilir. Uygun ödeme koşulları sunan mağazamızda yaptığınız alışverişin tutarına göre ücretsiz kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Avantajlar, çeşitli kampanyalar, indirimler ve daha nicesi ile artık siz de rahatlıkla American Crew kullanan, bakımına özen gösteren kişiler arasında yerinizi alacak ve saçlarınızı şekillendirirken yaptığınız seçimlerin ne kadar doğru olduğuna kanaat getireceksiniz.

Alkolsüz American Crew Saç Spreyi

Bulunduğunuz kategoride sizlere sunduğumuz ürünlerimiz sprey başlıklı jel farkı ile saçlarda daha önce görülmemiş bir performans ile stil sahibi olmanızı sağlıyor. Klasik jel şekillendirici ile saçı bütün ısılı şekillendiricilerden koruyabiliyorsunuz. Nemli veya kuru saça uygulayıp ardından dilediğiniz gibi saç kurutma makinesi ile şekillendirebiliyorsunuz. Saçın elektriklenip, kabarmasının önüne geçen özel yapısı, asi saçları disiplin ederek yatıştırıyor. Esnek tutuş özelliğiyle saça verilen şeklin kalıp gibi değil de doğal bir görüntü ile gün boyu etkisini korumasını sağlıyor. Saçtan kolaylıkla çıkan ürün, aloe vera katkılı formülü ile saçı kurutmadan şekillendiriyor. UV filtresi ile güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlıyor. Alkol içermiyor ve saf hâli ile saça zarar vermiyor.

Saçlara son dokunuşta bulunan orta tutucu düzeyindeki sprey ise tıpkı tutuculuk düzeyi gibi parlaklığı da orta seviyede sunuyor. Şampuanlama ile kolayca temizlenen American Crew Alternator saç spreyinin en belirgin özelliği esnekliği oluyor. Gün içinde ellerinizi kullanarak tekrardan şekillendirme yapabilirsiniz. Akrilat türevi polimerler içeren bu ürün ile saçlar kurumuyor, nem seviyesini kaybetmiyor.

American Crew Grooming saç spreyi ise sıra dışı bir özelliğe sahiptir. Gri ve ince telli saçları sabitleyerek şekillendirmek için geliştirilmiştir. Nemli ya da kuru saça uygulanabilir özelliğe sahip olan sprey, ağırlık hissi vermeden, kalıntı bırakmadan doğal görünüm kazandırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.