Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Schwarzkopf 3d Mension Erkek Bakım

Günlük yaşam koşturmacası içerisinde saçlarınıza yeterince bakım yapamıyor olabilirsiniz. Saç sorunlarını yok etmenin ve bakım yapmanın en kolay yolu 3D Mension erkek bakım ürünlerini kullanmak olabilir. Çözüm odaklı formüller ile geliştirilen ürün çeşitleri arasından ihtiyacınız olanı hemen bulabilirsiniz.

Saçlarınıza Yıkarken Bakım Yapın

Bakım için zaman bulamayanlar için doğru şampuan seçimi son derece önemli. Kepek problemi olanlar 3D Mension Kepek Önleyici Şampuan ile bu sorundan kurtulabilir. Markanın Kepek Önleyici Tonik ürünü ile saç bakımınızı destekleyebilirsiniz. Yoğun saç şekillendiriciler kullanıyorsanız, tek yıkamada saçlarınızı arındırmak için 3D Mension Derin Temizleme Şampuanı deneyebilirsiniz. Saçlarınızı ve saç derisini derinlemesine temizleyen ürün, hoş ve erkeksi kokusuyla da beğeni topluyor. Hassas saç derisine sahip olanları da unutmadık! 3D Mension Hassas Saç Derisi Şampuanı saçlarınızı nazikçe temizler ve saç derisine de bakım yapar. Her yıkamada yaşadığınız kızarıklık gibi hassasiyetlerden kurtulmanız için harika bir çözüm. Saç dökülmesini önlemek için geliştirilen 3D Mension Dökülme Önleyici Kokteyl kapsamlı bir çözüm sunabiliyor. Saç uzamasını destekleyen özel formülü saçların eski yoğunluğuna yeniden kavuşmasını da destekliyor.

Şekilli Ancak Mat Bir Görünüm

Saçlarınıza şekil verdiğinizde kullandığınız ürünün parlamasını istemiyorsanız 3D Mension Matlaştırıcı Krem kullanabilirsiniz. Kalıntı ya da tortu bırakmayan ürün saçlarınıza dolgun bir görünüm verirken, kazandırdığınız şekli de gün boyunca koruyor. Üstelik mat ve parlama yapmıyor. Tercihini spreyden yana kullananlar 3D Mension Güçlü Saç Spreyi ile güne kolaca hazırlanıyor. Ürün saçı ağırlaştırmaz ve yapışkan bir his bırakmaz. Hızla duş alıp çıkmak isteyenler için markanın saç ve vücut şampuanı serisi de bulunuyor. Hem saç hem de cilt için uygun formülü sayesinde ferahlık hissine anında kavuşabilirsiniz. Erkek Bakım için aradığınız ürünü kolayca bulabileceğiniz tahtatarak.com güvenilir alışverişin adresi! En kaliteli ürünleri, çözüm odaklı ürün çeşitlerini hemen bulabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.