sadsad x
asdasd
2017 Moda Renkler İle Canlandı

2017 Moda Renkler İle Canlandı

04 Ağustos 2017

Yılın ilk yarısını bitirip, ikinci yarısının en kıpır kıpır dönemlerini yaşadığımız bugünlerde sonbahar modasına dair meraklar kendini gösterdi. Siz de 2017 sonbahar saç renkleri hangi tonlarda olacak diye merak ediyorsanız, yazımız tam da sizin bu merakınızı gidermek üzerine hazırlanmıştır. Yaklaşmakta olan sonbaharda da saçlardan yılın ilk yarısında tercih edilen kan portakalı rengi ile kendine yer buluyor. Kan portakalı rengini genellikle sarı saçlara veda etmek isteyenler tercih ediyor olsa da kumral ve hatta esmerler dahi rahatlıkla kullanabiliyor. Kan portakalı rengi çilek sarışın tonu ile yarışıyor diyebiliriz. Oldukça estetik duran çilek sarışın, her ten rengine uymuyor. Beyaz tenli ve kumral kadınların tercihi olan bu ton bohem havayı da estiriyor. Rahatlığın timsali olan bohem tarz, saç modellerinden sonra saç renklerinde de kendini göstererek, biraz da cesaretin simgesi oluyor. Öyle ki bu tonlar her kadının kullanmaya cesaret edemediği tonlardır. Saçlarınızı cesaretli kadınların tercihi olan tonlarla renklendirmek için online alışveriş sitemizin saç boyası kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatları yakabilir ve indirimli fiyatlardan da yararlanarak, her mevsim estetik duruş sergilemenizin önündeki birtakım engellerden kurtulmuş olursunuz.

Sonbahar Rengini Seçme Zamanı

Sonbahar, güz mevsimi olarak kendine bir yer edinmiştir ve yıllardır mevsimin tonu toprak olarak belirlenmiştir. Daha pastel, daha koyu tonlardan bu mevsim uzak durulacak. Saç modellerinde tercih edilen örgüyü destekleyen renkler ile kadınlar canlanacak. Yılın modası olan örgülü saçlarda koyu tonlardan ziyade açık tonlar tercih edilerek, verilen modelde renk yansımalarının oluşması sağlanmış oluyor.

Sizin için en ideal olan 2017 trend renkleri arasından küllü sarışın, kirli sarışın, çilek sarışın, kızıl kahve, kan portakalı ve vazgeçilmez ton olan siyahı sitemizden yapacağınız alışverişlerle saçınıza uygulayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.