x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Nashi Yaz Serisi

1000 yıllık Argan mucizesi ile tanışmak istiyorsanız Nashi yaz serisi ürünlerine göz atabilirsiniz. Farklı bakım ürünü çeşitleri ile sizleri bu kategorimizde bekleyen Nashi ürünleri yıpranmış, mat, cansız ve sağlıksız bir görünüme sahip olan saçlarınızı yeniden yapılandırarak doğal ve sağlıklı gözükmesini sağlıyor. Işıltı ve güç verici özellikleri sayesinde saçlarınızda uzun süreli bir yumuşaklık hissi sağlayabileceğiniz Nashi yaz serisi ürünleri yıpranmış olan saçlarınızı düzelterek eski ve sağlıklı haline hızlı bir şekilde getirir.

Nashi Argan Yağı ve Güneşe Karşı Koruyucu Şampuanı

Yaz aylarında özellikle güneşin olumsuz etkilerinden daha fazla etkilenen saçlarınızı koruma altında tutmak istiyorsanız Nashi yaz serisi ürünlerine göz atabilirsiniz. Uzun süre boyunca güneşte durduğunuz dönemlerde Nashi Argan Sun ürününü kullanarak saçlarınıza nemlendirici etki sağlayabilir ve güneşin olumsuz etkilerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Güneş sonrası nemlendirici şampuanı özellikle tatil yapmakta olan kişilerin en fazla tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. İnatçı ve kalın telli olan saçlarınızın her yıkama sonrasında birbirine dolaşmasından şikayetçiyseniz Nashi ürünleri kullanarak saçlarınızın birbirine dolanmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca ürünleri kullanmaya başladığınız andan itibaren daha kolay şekil alabilen saçları elde edebilirsiniz. Zararlı UV ışınlarına karşı bütün saç tiplerini koruma altında tutan Nashi yaz serisi ürünleri saçlarınızda herhangi bir kalıntı bırakmaz. Hafif ve hissedilmeyecek şekilde uygulayabileceğiniz Nashi ürünleri sayesinde saçlarınızın sürekli olarak kendisini yenilemesini ve daha sağlıklı bir şekilde uzamasını da sağlayabilirsiniz.

Nashi Argan Yağı Nasıl Kullanılır?

Saçlarınızı canlandırırken aynı zamanda bakımını da üstlenecek olan Nashi Argan yağları kullanmak istiyorsanız önce saçlarınızı nemlendirmeniz gerekmektedir. Nemli olan saçınıza kreminizi uyguladıktan sonra bir tarak yardımı ile hafifçe saçınızın her yerine Argan yağını yedirmeye başlayabilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.