x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Nashi Vücut Bakım

Kış aylarında nemli bölgeler, ciltte çatlamalar yaratabilir ve tahriş edebilir. Kuru iklimde ise düşük sıcaklık, ciltte soğuk yanıklarına sebep olabilir. Yaz mevsiminde ise güneşin etkileri benzer şekilde cilt yüzeyinde ciddi hasarlara yol açabilir. Cilt bakımının düzenli yapılması, kilo alıp verme durumlarından kaynaklanan çatlakların dahi oluşmasına engel olabilir. Nashi vücut bakım ürünleri cildin sağlıklı dönemlerine geri dönmesine ve elastikiyet, yumuşaklık ve parlaklık gibi özellikleri tekrar kazanmasına yardımcı olur.

Nashi Vücut Bakım Ürünleri Nelerdir?

Yaşlanma belirtilerinin azaltılmasında etkin olan Nashi Revitalizing Oil cildin tüm kusurlarının giderilmesi için cildi derinlemesine besler ve canlandır. Amaranth, rice bran, argan, andiroba ve babassu bitkilerinin yağlarını ihtiva eder ve bu yağlarla cilde elastikiyet, parlaklık ve gereksinim duyduğu nemi kazanmasına yardım eder. Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygun olan Radiant Anti-Age Moisturizer Serum, cilt bakımında yoğun nemlendirme faaliyeti gösterdiğinden özellikle kuru ciltlerde kusursuz sonuçlar elde edilmesini sağlar. Erken dönemde belirginleşen yaşlanma etkilerinin azaltılması ve ortadan kaldırılmasında etkilidir.

Nashi Argan Dry Oil çatlama belirtilerinin giderilmesinde etkin sonuçlar verir. Cildi neme doyurarak, nem kaybını ve kuruluğa bağlı cilt çatlamalarını engeller. Zengin yağ içeriği ile cildi rahatlatır ve özel tekstürü dolayısıyla ciltte yağlı ve yapışkan etki yaratmaz. Argan yağının yüksek nemlendirme etkisiyle cildin kurumasına engel olan Nashi Argan Daily Body Cream günlük kullanıma müsaittir ve ciltte ipeksi bir doku oluşturur.

Neden Nashi Vücut Bakım Ürünleri Tercih Edilmeli?

Cilt her yeni gün kendini toparlamak için tekrar bakıma ihtiyaç duyar. Sıradan cilt bakım ürünleriyle nemlendirilmiş cilt birkaç saat içerisinde eski haline döner. Nashi ürünleri ise düzenli kullanımla daha kalıcı hale getirir. Nashi gibi dünyaca tanınan, seçkin markaların orijinal cilt bakım ürünlerini Tahta Tarak mağazamızdan güvenle temin edebilir ve cildinizde kusursuzluğu hissedebilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.