x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Loreal Serioxyl

Saç ürünleri üzerinde 100 yılı aşan tecrübesi ile Loreal saç ihtiyaçlarının karşılanması için özel seriler geliştirerek, kullanıcılarının saç tiplerine ve problemlerine uygun en doğru bakımı bulmalarını sağlar.

Yıpranmış saçların yeniden yapılandırılmasını sağlayan Loreal Serioxyl  saç bakım ürünleri içerisinde saçların yoğunlaştırılmasını sağlayan ve daha dolgun görünmesine yardımcı olan seridir.

Loreal Serioxyl Serisi Hangi Saç Tipleri İçin Uygundur?

Loreal Serioxyl serisi ciddileşen saç problemlerinde saçın eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Dolayısıyla saç problemlerine uygun ürünler tercih etmek gerekir. Seri genel olarak boyalı ya da doğal saçlarda saç köklerinin artmasına, yoğunlaşmasına, saç tellerinin kalınlaşmasına ve saçların dolgunlaşmasına yardımcı olan ürünler barındırır.

Loreal Serioxyl Serisinin Ürünleri Nelerdir?

Serioxyl Gluco Boost şampuanı, boyalı saçlarda seyrekleşme probleminin giderilmesinde destek olan arındırıcı bir üründür. Boyadan yıpranmış saçların yenilenmesine yardımcı olur ve saçı içerisindeki Omega 6 ile yeniler. İncelmiş saçların eski dolgunluğuna kavuşmasına yardım eden Serioxyl Thicker Hair günlük bakım serumu, saç tellerinin kalınlaşmasını ve volüm kazanmasını sağlar. Dökülme problemi olan, incelmiş saçlar için Serioxyl Denser Hair yoğunluk arttırıcı serum saç köklerinin canlanarak yeniden saç vermesine yardımcı olan ideal bir üründür. Düzenli kullanım ile 3 ay içerisinde 1700 saç telinin oluşmasına yardımcı olur ve strese bağlı dökülmeleri azaltır.

Serioxyl Fuller Hair bakım kitleri No: 1 ve No: 2 ise şampuan, bakım kremi ve losyondan oluşan 3 adet ürün içerir. Saçların pürüzsüz bir yapı kazanmasına, saç köklerinin harekete geçmesine, saç tellerinin kalınlaşmasına ve saçların yoğunlaşmasına yardımcı olur. Daha dolgun bir görünüme kavuşulmasına yardımcı olur. Loreal Serioxyl Fuller Hair bakım kitlerinden No: 1 doğal saç rengine sahip kullanıcılar için, No: 2 ise boyalı saçlara sahip kullanıcılar için idealdir.

Saç problemlerine özel bakım sunan Loreal saç bakım ürünleri çokça rağbet görmesinden ötürü taklitleri yapılan ürünlerdendir. Kullanıcılarımız saç ve cilt bakımında beklenen etkiyi yakalayabilsinler diye Tahta Tarak olarak tüm markaların orijinal ürünlerini sunuyoruz. Siz de mağazamızdan sizin için ideal bakımı öğrenebilir ve seçkin ürünleri kolayca temin edebilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.