x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
1 2
1 2
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Schwarzkopf

Saç bakımında herkesçe tanınan markalardan biri olan Schwarzkopf ürünleriyle saçlarda gözle görülür etkiler yaratmayı amaçlar. Schwarzkopf Saçların kendilerine özel ihtiyaçlarını baz alarak hazırlanan içerikler, saçların birincil problemlerini çözmekle kalmıyor, saçı aynı zamanda besliyor ve dış etmenlerden de koruyor.

Schwarzkopf Serileri Hangi Saç Problemleri İçin Uygundur?

Schwarzkopf ürünleri içerisinden Fibreplex serisi, saçlara zarar vermeden açma uygulamasının yapılmasını kolaylaştırır. No 1 Bond Booster renk açma esnasında saçın zarar görmemesini sağlarken, No 2 Bond Sealer No 1’in etkilerini kalıcı hale getirir. Strait Therapy saçların düzleştirilmesi prosesinde profesyonel kullanım için geliştirilen bir seridir. Schwarzkopf Strait Therapy koruyucu sprey, düzleştirici krem ve bakım maskesinden oluşuyor ve saçın düzleştirme işleminde zarar görmemesine yardımcı olur.

Schwarzkopf Sarı saçlara özel Blond Me serisi, şampuan, açıcı, maske, bakım kremi, parlaklık ve koruma spreyi gibi ürünlerden oluşur ve saçtaki mevcut yıpranmanın onarılmasını, boyanın kalıcılığını ve saçın zararlı etmenlerden korunmasını sağlamaya yöneliktir. Supreme Keratin, yoğun bir bakım imkanı yaratan, saçların kendilerini onarabilmeleri için elzem olan keratin desteğini sağlayan bir seridir. Şampuan, krem, sprey ve maske gibi ürünleriyle saçın farklı ihtiyaçlarını karşılar. Boyalı, kuru ve yıpranmış saçlara yönelik geliştirilen Essensity serisi, paraben içermez ve saçın nem ihtiyacını karşılayıp saça yoğun bir bakım yaparken, zararlı etkilere karşı korur.

Schwarzkopf Ürünleri Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Yalnızca Schwarzkopf saç bakım ürünleri için değil tüm markalara ait ürünler için geçerli olan bazı kriterler vardır. Birinci önceliğe sahip olan ürün kalitesi saçlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak yerine saçlarınıza zarar verebilir ve yıpranma, seyrekleşme gibi sorunlara yol açabilir. Ürün içeriğindeki kimyasal bileşenler, üründeki besleyici bileşen zenginliği ve ürünün kullanım talimatı verimli sonuç almak için önemlidir.

Kalitesi bilinen birçok ünlü markanın ürünleri bazen etkin sonuçlar veremiyor. Bunun için güvenilir mağazalardan alışveriş yapmak istenilen sonucun alınmasına yardımcı olur. Taklit ürünlerin yer almadığı Tahta Tarak mağazamızdan satın alacağınız her ürün orijinaldir ve gönül rahatlığıyla kullanarak saçlarınızda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.