x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 1089 ürün görüntüleniyor.

Profesyonel Saç Bakımı

Stres, güneş, fön, çeşitli kimyasallar, yanlış ürün seçimi gibi birçok sebep saçların yıpranmasına, kopmasına hatta dökülmesine yol açıyor. Özellikle kadınlar için en önemli aksesuar olan saçlar, bakımsızlıktan ötürü sağlıksız ve cansız göründüğü takdirde yüzünüzdeki enerjiyi de azaltıyor. Tüm bunlara rağmen doğru ürünler ile saç bakımı yapıldığında saçlar eskisi gibi güçlü ve parlak yapısına kavuşabilir.

Ürünler saç bakımı'nın amacına ulaşmasına yardımcı olabileceği gibi saçın daha kötü bir hal almasına da sebep olabilir. Kozmetik ürünler satın alınırken kaliteli, güvenilir firmaları tercih ederek, sahte ürünler satın alma tehlikesini ortadan kaldırabilir ve risklerden uzak durmuş olabilirsiniz.

Daha Güçlü Saçlara Sahip Olmanın Yolları

Saçların protein yapısında olması, genetik etmenler başta olmak üzere, sıcaklık, Ph dengesi, radyasyon gibi faktörlerden kolay etkilenmesine yol açar. Genç saçlar bu etmenlerden ötürü bozulmaya uğradığında, tekrar eski haline dönebilecek güçte olurlar. Ancak yaşın ilerlemesi bu bozulmayı, düzenlemek adına yeteri kadar güçlü olmayabilir. Bu durumda doğru saç bakım ürünleri tercih edilerek, saçın protein yapısının güçlenmesi, saç köklerinin kendini yenilemesi sağlanabilir.

Kalitesine güvenilen markaların, kişisel saç problemlerinize yönelik ürettiği ürünleri seçmeniz saçlarınızın güçlenmesine, daha sağlıklı, daha parlak bir görünüm yakalamasını sağlar.

Saç Bakım Ürünleri Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kozmetik ürünlerin üretiminde kalitesiz markalar, gerek raf ömrünü uzatmak, gerekse maliyeti düşürmek adına tahrip edici kimyasal içerikler kullanabilirler. Ancak güvenilir ve bilindik markalar tarafından üretilen saç bakımı ürünleri daha kaliteli bir içeriğe sahiptir ve saçta ciddi bir gelişim gözlenmesine yardımcı olur.

Tahta Tarak olarak kalitesi ile ün yapan Kerastase, Olaplex, Orofluido, Global Keratin, Moroccanoil, No Inhibition, Davines, Schwarzkoff, Milk Shake, L’oreal, Wella, Matrix gibi birçok markanın orijinal ürünlerini sunuyoruz. Sitemizde güvenle kullanabileceğiniz, her saç tipine özel bakım maskeleri, şampuanlar, yağlar, losyonlar ve kremler yer alıyor.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.