x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Nashi Şekillendirici

Saç şekillendirmeye, her zaman doğallıktan yana olan kişiler bile ihtiyaç duyuyor. Gerek özel günlerde, gerek iş hayatından ötürü her gün, gerekse aynada kendini güzel görme ihtiyacının geliştiği günlerde saç şekillendiriciler hayatlarımızda önemli bir yere sahip. Kullanma sıklığı bir yana, saç şekillendirme ürünleri içerisindeki bileşenler saçlar uzun süre temas ettiğinde saç için yıpratıcı sonuçlara yol açabiliyor. Nashi saç şekillendirici bu anlamda bileşen tercihinde özenli yaklaşarak saça zarar vermeden şekillendirmeyi hedefliyor.

Nashi Saç Şekillendirici Ürünlerin Özellikleri Nelerdir?

Kıvırcık ya da dalgalı saçlarda buklelerin şekillendirilmesi ve belirginleştirilmesi için geliştirilen Landoll Nashi Curly Maker Krem, saçı şekillendirirken buklelerin uzun süre korunmasını sağlar ve saçı nemlendirir. Sonlandırma ürünü olarak Landoll Milano Cls_A Fiber Paste Mat Finish, saçın hacimlendirilmesini ve güçlü şekilde sabitlenmesini sağlar. Mat görünümünden ötürü doğal bir duruş kazandırır. Nashi Terra Hydrating Clay Paste, içerdiği kil ile saçın doku kazanmasına yardımcı olduğu için incelmiş saçlarda veya seyrekleşmiş saçlarda etkin sonuçlar verir. Saça esneklik ve hareket katar.

Kısa saçların şekillendirilmesinde verimli sonuçlar çıkartan Nashi Fiber Nemlendirici Mat Wax, doğal bir görünüm ile şekillendirilmiş saça uzun süre sabit duruş kazandırır. Tüm saç tiplerinde kullanılabilen Nashi Shaper Hydrating Shine Wax, ışıltısını yitirmiş saçlarda parlaklık kazandırır. Saçın hacim, elastikiyet gibi isteklerine cevap verir. Son senelerde ön plana çıkan deniz tuzu etkisini saçlara taşıyan Landoll Nashi Sea Salt Sprey, doğal ve asi modellere ilgi duyanlar için idealdir. Düz saçların dalga kazanmasına, dalgalı ve kıvırcık saçlarda buklelerin korunmasına yardımcı olur.

Nashi Saç Şekillendiricileri Farklı Kılan Nedir?

Landoll Nashi markası ürünleri içerisinde sülfat, sodyum, PPG, paraben, renklendirici, EDTA, PEG, fosfat ve klor gibi zararlı olan ya da zarar verme ihtimali olan bileşenlerden uzak durarak saçlara seçkin bir bakım ve şekillendirme imkanı sunuyor. Nashi şekillendirici ve saç bakım ürünlerinin orijinallerini, Tahta Tarak online mağazamızdan temin edebilir, saçlarınıza kusursuz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.