x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Nashi Phyto Repair Onarıcı

Doğal ürünler tercih eden kadınlar rağbet ettikleri Nashi saç bakım ürünleri saçların yapısını ve onu yıpratan faktörleri göz önüne alarak geliştirilmiş içeriklerle saça bakım yapar. Özellikle Nashi Phyto Repair Remedy serisi saça zarar veren her türlü faktörün etkilerini elemine edecek bir içeriğe sahiptir ve saçların eski sağlığına kavuşmasına yardım eder.

Nashi Onarıcı Bakım Serisinin Ürünleri Nelerdir?

Nashi Phyto Repair Remedy onarıcı bakım serisi şampuan, bakım kremi, hızlı bakım serumu ve yeniden yapılanma alt serisine ait şampuan, bakım jeli ve güzellik sütünden oluşan bir seridir. Serinin şampuanı saçın kabarmasını, elektriklenmesini engellerken, saçı besler ve kendini yenileme gücü kazandırır. Sodyum, sülfat ve paraben benzeri saçı yoran bileşenler barındırmaz. Kolojen ve keratin içeriğiyle saçı güçlendirir. Benzeri özelliklere sahip olan bakım kremi, saçın kolay taranmasına yardım eder. Hızlı bakım serumu Phyto Repair Express, saça elastikiyet kazandırır ve saçın kırılmaya karşı direncini arttırır. Saça parlaklık katar ve boya işlemlerinin ardından kullanıldığında saç renginin canlılığını korumasına destek olur.

Yeniden yapılanma setinin ilk ürünü olan Phyto Repair Reconstruction No. 1 saçın kirlerden arındırılmasını sağlayan şampuan, Phyto Repair Reconstruction No. 2 bakım derinlemesine bakım yapan jel, Phyto Repair Reconstruction No. 3 ise güzellik sütüdür. Ürünlerden tam randıman alabilmek için beraber ve düzenli kullanım şarttır. Bu set sayesinde saçtaki yaşlanma belirtileri ortadan kalkar. Çok zayıf saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur ve saçın yoğunlaşmasını sağlar. Kabarma, matlık gibi problemlerin çözülmesinde etkilidir. Kolay şekillendirilebilir, yumuşak ve parlak saçlara imkan tanır.

Nashi Phyto Repair Remedy Serisini Farklı Kılan Unsurlar

Nashi, geliştirdiği ürünlerde saçın doğasına aykırı bileşenler bulunmamasına özen gösterir. Bunun yanı sıra doğal ürünlerden yararlanarak saçın sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlar. Nashi Phyto Repair Remedy serisi saçın kimyasal, fiziksel, biyolojik ve psikolojik etkilerle yıpranmasını engelleyici bir içeriğe sahiptir. Kolojen ve keratin gibi saçın kendini yenilemesi adına gerekli olan bileşenlerle saçın güçlenmesine yardımcı olur.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.