x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Nashi Dökülme Önleyici

Genç ve diri saçlara sahip olmayan çoğu insanın problemi olan saç dökülmesi, bazı durumlarda kolayca önüne geçilebilecek bir rahatsızlık değildir. Dökülme önlemek amacıyla doktor tavsiyesiyle alınabilecek ilaçlar dışında, saç ve saç derisine dışarıdan da koruma tetikleyici yan ürünler kullanılması gerekir.

Saç kökleri aktif dönemlerinin ardından dinlenme denilen bir döneme girer. Aktif dönemi kısalan, dinlenme süreci uzayan saç kökleri gün be gün döküldüğü ve kökte yenilenme olmadığı için saçların seyrek görülmesine yol açar. Saç köklerinin canlılığını geri kazanarak aktif dönemlerinin yani uzama dönemlerinin daha uzun olmasını sağlayan Nashi saç dökülmesi önleyen ürünler aynı zamanda dinlenme dönemine giren saç köklerini de uyarır.

Nashi Dökülme Önleyici Ürünler Nelerdir?

Nashi dökülme önleyici ürünler saç dökülmesini durdurabilmek için saç köklerinin güçlenmesini hedefler. Güçlenmiş saç köklerinin saç derisine daha sıkı bağlanması ile beraber dökülme azalır. Nashi Argan Capixyl dökülme önleyici 30 gece programı, saçın uzamasındaki en etkili kısmı olan köklerini hedef alır. Saç kökleri, kafa derisine yeteri kadar güçlü bir biçimde tutunamadığında dökülür. 30 gece programının yanı sıra 7 gecelik başka bir kiti bulunan Nashi Argan Capixyl programı, saç köklerinin, saç derisinden beslenmesini kolaylaştıran bir formüle sahip olduğu için saçların kalınlaşmasını sağlar.

Nashi Dökülme Önleyici Şampuanın Etkileri Nelerdir?

Nashi Argan Capixyl Exfoliating dökülme önleyici şampuan, gece programlarında uygulanan kürün saç kökleri tarafından daha iyi bir şekilde emilebilmesi için saçın iyice temizlenmesini sağlar. Nashi dökülme önleyici şampuan saç köklerinin uyarılmasına, saçların volüm kazanmasına ve dolgunlaşmasına yardımcı olurken, sülfat, paraben, sodyum gibi maddeler içermediğinden saçın zarar görmesini engeller. Saç dökülmesini önleyen, saçı dolgunlaştıran ve saç köklerini canlandıran bu ürünleri, Tahta Tarak güvencesiyle satın alarak daha gür ve daha dolgun saçlara sahip olabilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.