x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Nashi Argan Bakım

Özellikle kadınların saçları konusunda gösterdikleri özen, en doğru ürünü bularak saçlarına derinlemesine onarım yapmalarını gerektirir. Bu yalnızca dış görünüşün güzelleştirilmesiyle alakalı değildir aynı zamanda psikolojik olarak daha güçlü hissetmenin ve özgüvenin de bir yansımasıdır. Saçlarına özen gösteren kadınların sıkça rağbet ettikleri Nashi saç bakım ürünleri içerisindeki Argan serisi, her saç tipine uygunluk gösterir ve sağlıklı bir saç için elzem olan bileşenleri ihtiva eder.

Nashi Argan Saç Bakım Ürünleri Nelerdir?

Nashi Argan serisi özellikle kurumuş, canlılığını yitirmiş, sağlıksız görünen saçlar için idealdir. Saçın beslenmesine, sağlığına yeniden kavuşmasına ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Argan şampuan, sülfatsız oluşuyla saçları yıpratmadan onarır ve saçın doğal yapısını korumasına yardımcı olarak saçı kirlerden arındırır. Argan Kremi saçın şekillendirilmesinde kontrol, beslenmesinde zengin ve güçlü emilim, kolay taranabilme, dolgunluk, parlaklık ve nem açısından doygunluk sağlar.

Saçlara yumuşaklık ve parlaklık katan Argan Maskesi, elektriklenme ve karışarak dolaşma, kabarma, sönüklük, matlık gibi temel problemlerin giderilmesine yardım eder. Nashi Argan Nemlendirici Durulanmayan maske, içerdiği E vitamini, Omega 6 ve Omega 9 ile nemi saça hapseder. İncelmiş saçlarda bile volüm kazandırma etkisine sahiptir. Işıltısını yitirmiş, cansız ve kuru saçların sağlıklı olması adına idealdir. Argan Yağı ise saçın kolay şekillenmesine yardımcı olur ve saçı zararlı güneş ışınlarından korur. Bunun yanı sıra saça hacim, parlaklık, nemlilik gibi değerler kazandırarak eski sağlığına kavuşmasını sağlar.

Saç Bakımında, Saç Bakım Ürünlerinin Önemi Nedir?

Saçların yıpranmasında birbirinden farklı birçok faktör rol alırken, en büyük pay yanlış işlem uygulama ve yanlış bakım ürünü seçmedir. Kaliteli ve seçkin ürünler tercih edilmediğinde saçların yıpranmasına, sönmesine ve hatta dökülmesi riski vardır. Saçlarınızın doğru bakımla, kusursuzluğu yakalamasını istiyorsanız Nashi ürünlerine göz atabilir ve Tahta Tarak online mağazamızdan orijinal saç bakım ürünlerinden sizin için ideal olanı güvenle temin edebilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.