x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Loreal Mythic Oil

Kendini yenilemek için özel bakıma ihtiyaç duyan saçlar, karakteristik problemlerinin ve niteliklerinin ışığında geliştirilmiş ürünlerle sağlığına ve ışıltısına kavuşabilir. Ancak bazı unsurlar her saç için temel ihtiyaçlar kategorisindedir. Tüm Loreal ürünleri genel anlamda bu temel ihtiyaçların saçlara kazandırılmasını ele alır. Mythic Oil bakım serisi de içerisinde bulundurduğu doğal yağlar ile saça derinlemesine nüfus eder ve saça bakım yapar.

Loreal Mythic Oil Serisinin Ürünleri Nelerdir?

Canlılığını yitiren, sönmüş saçların eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olan Loreal Mythic Oil saç bakımına özen gösteren kadınların bildiği üzere saçın kendini yenilemek adına en çok ihtiyaç duyduğu E vitamini bakımından zenginleştirilmiş bir seridir. Argan, limon ağacı, yeşil çay, pirinç kepeği, selvi ağacı, keten tohumu ve pamuk yağları ile geliştirilen şampuanı temizleme, bakım yapma, besleme, koruma, kırılmaları engelleme gibi birçok fayda sağlar. Parabensizdir.

Loreal Mythic Oil parlaklık arttırıcı argan maskesi, avokado, üzüm çekirdeği ve argan yağı ile saçlara birçok açıdan bakım yapar ve parabensiz oluşuyla saçları yormaz. Mythic Rich Oil, zengin yağ içeriğiyle saçlara bakım yapar ve 48 saate varan etkinlikte elektriklenmeyi kontrol eder. Bunun dışında şekillendirilmiş saçın parlaklığını kazanmasına da yardım eder. Mythic Oil Colour Glow Oil, boyalı saçlarda rengin uzun süre canlılığını korumasını ve saçların ısıl işlemlerden ötürü zarar görmemesini sağlar. Saç ve vücut için geliştirilen Mythic Oil Shimmering Oil saçların pürüzsüzleşmesine yardımcı olur ve hem saça hem vücuda nem desteğiyle yumuşaklık kazandırır. Mythic Oil efsane fön yağı ise saçlara parlaklık kazandırır ve saçı besler. Saçın kolay taranmasına yardımcı olduğu gibi fön öncesinde uygulandığında ısıl işlemin dayanıklılığını arttırır. Fön sonrasında kullanıldığında parlaklık sağlar.

Loreal Mythic Oil Serisi Hangi Saç Tipleri İçin Uygundur?

Tüm Loreal Mythic Oil serisi her saç tipine uygundur. Yalnızca Colour Glow Oil boyalı saçlarda daha etkili sonuç verir. Ancak yağlı saçlara sahip kişilerin bu ürün grubunun yağlarını daha özenli kullanmaları gerekir. Aksi halde saçta aşırı yağlı bir görünüm oluşabilir.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.