x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Moroccanoil Saç Bakım

Saç tiplerinin farklı olmasından ötürü her saçın ihtiyaç duyduğu maddeler ve uygulamalar farklıdır. Aşırı yıpranmış saçlarda maske, bakım yağları gibi ihtiyaçlar söz konusu olurken normal saçlarda şampuan ve saç kremi yeterli olabilir. Moroccanoil saç bakım ürünleri saç tipleri göz önüne alınarak belirlenen saç ihtiyaçlarını kullanıcılarına sunarak saça spesifik bir bakım uygular.

Moroccanoil Saç Bakım Ürünleri Nelerdir?

Moisture Repair serisi saçı onarır ve nemlendirir. Moroccanoil Şampuan ve saç kreminden oluşan bu seri, saçın keratin, elastikiyet, yumuşaklık gibi isteklerine cevap verir. Saçın derinlemesine beslenmesine yardım eder. Gücünü yitiren, yıpranan saçlar için idealdir. Smoothing serisi ise yatıştırıcı özelliğe sahip şampuan ve saç kreminden oluşur. Tüm saç tiplerine uygunluk gösterir. Saçın kolay taranabilmesini, asi ve inatçı saçlarda kontrol sağlayabilmeyi, AminoRenew ile saçın güçlenmesini sağlar.

Extra Volume serisi saçı dolgunlaştırır. Moroccanoil Yine şampuan ve bakım kreminden oluşan bu seri ince saçlar için ideal sonuçlar verir. Ihlamur tomurcuğu ektresi ile saçın hacim kazanmasına yardımcı olur. Saçı nemlendirir ve bakım yapar. Treatment Bakım Yağı, saçın kontrol edilebilmesini, kolay taranabilmesini sağlar ve elektriklenmeyi önler. Saça elastikiyet katarak, kırılmaların yaşanmasına engel olur. Saç tarafından kolaylıkla emilir ve saçı vitaminler, proteinlerle besler. Fonksiyonel kullanım imkanı sunar. Treatment Light Hafif Bakım Yağı ile arasında temel olarak fark olmamasına rağmen Light Bakım Yağı ince telli saçlarda ve açık renkli saçlarda daha etkin sonuçlar verir. Güçünü yitirmiş, yıpranmış saçlar için ideal olan Restorative Hair Mask saçtaki yıpranmışlığı giderir. Saçı besler ve güçlenmesine yardımcı olur. Dalgalı ve kıvırcık saçlara önerilen Intense Curl Cream buklelerin belirginleşmesinde, saçın beslenmesinde etkin sonuçlar verir.

Moroccanoil Ürünlerini Özel Kılan Nedir?

Klasik saç bakım ürünlerinin birçoğu saça bakım yapacağını vaat ederken uzun vadede saçı yorar ve saçın yıpranmasına sebep olur. Moroccanoil ürünleri ise saça zarar veren sülfat, sodyum, paraben gibi maddelerden uzak, bitkisel maddeler ihtiva eder ve böylece hem kısa hem de uzun vadede verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.