x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
Toplam 82 ürün görüntüleniyor.

Loreal Saç Bakım

Dünyanın en büyük güzellik ve kozmetik markası olarak anılan Loreal uzmanı olduğu bu sektörde, kalite standartlarını bozmayışı ve gözle görülür fark yaratabiliyor oluşu ile hala en çok rağbet gören markalardan biridir.

Loreal cilt bakımı, makyaj malzemeleri, saç boyaları ve saç şekillendiricilerinin yanı sıra saç bakım ürünleri üreterek kadınlar için en önemli güzellik unsuru olan saçların daha gür, daha volümlü ve daha sağlıklı olmasını sağlar.

Neden Loreal Saç Bakım Ürünlerini Tercih Etmeliyim?

Loreal saç ürünlerini geliştirirken 100 yılı aşkın süredir edinilen tecrübelerin ışığında kendini geliştirmeyi bırakmadan, en iyi kozmetik firması olmaya devam eder. Loreal saç bakım ürünleri saçın yalnızca güzel görülmesini değil saçın sağlıklı olmasını da sağlayan ürünler üreterek uzun süreli etkiler amaçlar.

Loreal güçsüz, elektriklenen, boyalı, röfleli, kuru, yıpranmış, kıvırcık, beyaz ve sönük saçlara özel problemleri gideren serilerin yanı sıra parlaklık veren, boyalı saçların uzun süre canlı renklere sahip olmasını sağlayan farklı serileri de bulunur.

Loreal Serilerinden Hangisi Benim İçin İdeal?

Saç bakımında Loreal ürünleri genel olarak 5 ayrı temel seriye ayrılır. Serie Expert, Mythic Oil, Inoa, Serioxyl ve Hair Touch Up olarak sınıflanan seriler ayrı ayrı saç renklerini koruyan, renk kusurlarını kapatan, saç ve saç derisine özel bakım yapan, elzem yağ asitlerini saça geri kazandıran ve her tip saça özel çözümler sunan serilerdir.

Şampuan, krem ve maskeden oluşan Inoa serisi, saçını mümkün olduğunca az boyamayı, uzun süren canlı renklere sahip olmayı seven kadınlar için, ışıltısını kaybetmiş, sönmüş saçlara sağlıklı ve parlak bir duruş sağlamak için Mythic Oil serisi idealdir. Beyaz kapatıcı sprey serisi Hair Touch Up farklı saç rengi seçenekleriyle kalıcı olmasa da hızlı çözüm imkanı sunar. Yapılandırıcı bir seri olan Serioxyl düzenli kullanımda yeni saç oluşumuna ve saçın güçlenmesine, özel saç tiplerine özgü alt serileri bulunan Serie Expert ise saç ve saç derisi problemlerini gidermeye yardımcı olur. Siz de Loreal’in tüm seçkin ürünlerine Tahta Tarak güvencesiyle ulaşabilir, saç problemlerinizden kolayca kurtulabilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.