x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Kerastase Reflection

Boyalı ve röfleli saçlar işlem gördüklerinden dolayı normal saçlara oranla çok daha kolay yıpranabilir. Bu nedenle çok daha fazla bakıma ihtiyaç duyarlar. Kerastase Reflection serisi boyalı, hassaslaşmış veya röfleli saçlar için hazırlanmıştır. Renk korumayı ve bu işlemlerden geçmiş saçlara parlaklık kazandırmayı ve hassaslaşmış saçları onarmayı sağlayan ürünler içeren bir seridir. Bu seride yer alan ürünleri kullanarak saçınızın renginin çok daha uzun süre korunmasını sağlayabilir, saçlarınıza ışıltı ve parlaklık verebilirsiniz.

Kerastase Boyalı Saçlar için Bakım

Bu seri içerisinde boyalı, hassaslaşmış ve röfleli saçlara özel hazırlanmış birçok ürün yer alıyor. Kerastase Reflection Chroma Riche-Boyalı/Röfleli Hassas Saçlar için Işıltı Maskesi boyalı, hassaslaşmış veya röfleli saçlara ışıltı, parlaklık ve yumuşaklık veren bir bakım maskesidir. Hassaslaşmış sac telini onararak yüzeyini pürüzsüzleştirir. Kerastase Reflection Chroma Riche-Boyalı/Röfleli Hassas Saçlar için Renk Koruyucu Şampuan saçı renk bozulmalarına, dış etkenlere ve güneşin zararlı etkilerine karşı koruma altına almak, boyanın ve röflenin saçta daha uzun süre tutunmasını sağlamak için kullanılır. Kerastase Reflection Fondant Chroma Captive - Boyalı Saçlar İçin Parlaklık Kremi boyalı saçlar için özel olarak tasarlanmış olan, parlaklık arttıran, saçı yenileyerek, yoğun renk koruması sayesinde 40 gün boyunca devam eden yoğun ve canlı renk sağlayan bir bakım kremidir.

Kerastase Reflection Chroma Captive-Renk Koruyucu Parlaklık Maskesi boyalı saçlarda üst düzey renk koruması sağlarken, rengi saçın içine hapsederek 40 gün boyunca parlak ve canlı renkler oluşturur

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.