x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Kerastase Fusio Dose

Kerastase Fusio Dose, saf aktif içerikler, yüksek teknoloji ve kişiye özel bakım kavramlarını bir araya getirmiş, seçkin bir bakımdır. Fusio Dose bakımı saçınıza derinlemesine nüfuz ederek saç telinizde yenilik yaratır.

Fusio Dose Yoğun Saç Bakımı

Kerastase Fusio Dose Concentre Vıta Cıment saçları anında onarır. Kerastase Fusio Dose Concentre Substantif saça derinlemesine nem katar, saç tellerini yeniden yapılandırıp, yoğunlaştırarak dayanıklı, sağlıklı ve canlı saçlara kavuşulmasını sağlar. Olgun saçların onarımı ve tedavisi için ideal bir üründür. Kerastase Nutritive Aqua Oleum-Kuru Saçlar İçin Anında Etkili Besin Kaynağı saçın kökten uca nemlenmesini sağlar, saça ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık verir, saçların çok daha kolay taranmasında etkili olur. İçeriğindeki doğal ve hafif yağlar sayesinde saçı ağırlaştırmadan bakımını gerçekleştirir.

Kerastase Fusio Dose Booster Omega ince saçları kalınlaştırarak güçlendirirken saçın elastikiyetini geri kazandırır saça derinlemesine nem katar. Kerastase Fusio Dose Booster Polyphenols boyalı saça maksimum yenilenme ve parlaklık kattığı gibi, saçları güçlendirir, saçın uzun süre pürüzsüz ve kolay taranılır olmasına, parlamasına yardımcı olur, saç tellerinde yenilik yaratır. Kerastase Fusio Dose Concentre Densifique ince veya incelmiş saçlar için saça yoğunluk kazandıran bakım sağlar. Kerastase Fusio Dose Concentre Oleo Fusion saça anında beslenme, yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Kerastase Fusio Dose Concentre Pixelist boyalı saça anında göz alıcı ve parlak bir görünüm kazandırırken, saçı içten onarır.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.