x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Kerastase Elixir Ultime

Kerastase Elixir Ultime serisi argan yağı içerikli ürünler sunuyor. Saçınız için gerekli her şeyi Elixir Ultime düşünür. Size kalan tek şey, Elixir Ultime'nin sizi ve saçlarınızı şımartmasına izin vermek!

Hasar görmüş saçları onarır ve saçın kaybettiği nem dengesini yeniden oluşturan ve tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olarak tasarlanan Kerastase Elixir Ultime Saç Banyosu ilk kullanımdan itibaren ipeksi bir yumuşaklık ve göz alıcı bir parlaklıkla saçı aydınlatır. Elixir deneyimini daha uzun süre yaşayabilmeniz için geliştirilen Kerastase Elixir Ultime Creme Fine mucize argan yağı katkısıyla saçları nemlendirir ve yumuşatır. Saçların kontrolden çıkmasını engelleyerek daha kolay ve hızlı şekillendirilmesine yardım eder. Kerastase Elixir Ultime The Imperial 100 ml (Boyalı saçlar için) boyadan zarar görmüş saçları onarır ve korur, ön ve şekillendiricilerin saça zarar vermesini engeller. Saçları besleyerek kimyasal işlemlerin ve dış etkenlerin zararlarını ortadan kaldırır. Saçların elektriklenmesini ve kabarmasını önler, kontrol edilebilir saçlar oluşturur. Güçsüz mat, kuru saçlara ışıltı, parlaklık ve canlılık katan Kerastase Elixir Ultime Saç Maskesi hasar görmüş saçları onarır ve saçın kaybettiği nem dengesini yeniden oluşturur, saçların kontrolden çıkmasını engelleyerek daha kolay ve hızlı şekillendirilmesine yardım eder.

Kerastase Argan İçerikli Seri

Hücre yenilenmesini destekleyerek saçların yapısal bozukluklarının düzelmesine yardımcı olan Kerastase Elixir Ultime Oleo-Complexe Versatile Beautifying Oil fön ve şekillendiricilerin saça zarar vermesini engeller, hasarlanmış ve bakıma ihtiyaç duyan saçları onarır ve yeniden hasar görmesine mani olur. Saçları besleyerek kimyasal işlemlerin zararlarını ortadan kaldırır, kolay taranan, yumuşak ve ipek görünümünde saçlar oluşturur. Kalın telli saçlara özel olarak geliştirilmiş olan Kerastase Elixir Ultime Oleo Rich Kalın Telli Saçlar İçin Saç Banyosu zor şekle giren, inatçı, ası ve kalın telli saçların pürüzsüz bir yapıya kavuşmasını sağlar. Onarıcı ve nemlendirici etkileri ile saça komple bakım sağlarken, saçınıza zarar vermek isteyen dış faktörlere karşı koruma konusunda yardımcı olur. Kırık, röfleli, yıpranmış ve elektriklenen saçlar için üretilmiş olan Kerastase Elixir Solid Serum Saç Uçları İçin Bakim Serumu içeriğinde bulunan doğal yağ karışımları saçlarınıza komple bir bakım yapar.

Saçların elektriklenmesini önlediği gibi saç uçlarındaki kırıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Tüm saç tipleri için kullanılabilen Kerastase Elixir Oleo Complexe Şampuan Öncesi Bakım Argan yağının güzelleştirici etkileri ile geliştirilmiş olup bakım ürünlerinin daha etkili olmasını sağlar. Kerastase Elixir Ultime Intra Cylane Hacim Veren Güzellik Spreyi ince telli veya sönük saçlara hacim kazandırır. Mısır tohumu, kamelya, argan ve amla yağlarının karışımı ile saça doku kazandırır. Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe Fondant Huile Bakım Sütü saçınıza anında yumuşak bir his kazandırır, saçınızı mükemmel bir parlaklık ile hafif ve ipeksi bir görünüme kavuşturur.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.