x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Kerastase Discipline

Pürüzsüzlük ve belirginlik arayan saçlar için Kerastase Discipline serisinde asi saçları, kıvırcık ve dalgalı saçları disipline eden, saçın her teline bakım sunan, saçı kabartmadan düz ve pürüzsüz bir yüzey elde etmeyi sağlayan ürünlere yer verilmiştir.

Boyalı saçlara özel geliştirilmiş içeriği ile saç renginin akmasını ve solmasını engelleyen bir ürün olan Kerastase Discipline Boyalı Saçlar için Sülfatsız Şampuan kimyasal işlemler, boya ve çevresel faktörler sonucu hassaslaşmış ve hasar görmüş saçlar için idealdir. Tüm saç tipleri için günlük kullanıma uygun olan Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Tüm Saç Tipleri İçin Disiplin Şampuanı özel keratin içeriği sayesinde saçın kontrol edilebilir ve sakin olmasını sağlar, kabaran, asi ve elektriklenen saçı yatıştırır. Saç yüzeyini pürüzsüzleştirerek yumuşak ve kolay taranılır saçlar oluşturur.

Kerastase Discipline ile Asi Saçlar Kontrol Altında

Profesyonel kullanım için ilk adım olarak geliştirilmiş olan Kerastase Discipline Protocole Soin No:1 her bir saç telini sararak saçı yoğun bir şekilde yeniden yapılandırır, bakım sırasında uygulanan ısı, bakımı saça hapseder ve 10 yıkamaya kadar saçın kabarmasını önler, saçı disipline ederek elektriklenmesini ve kabarmasını önler. Kalın telli, kontrol edilemeyen saç tipleri için idealdir. Yoğun profesyonel bakımın ikinci adımı olan Kerastase Discipline Protocole Soin No:2 kalın telli, kontrol edilemeyen saç tipleri için ideal olup, saçı anında yeniden yapılandırır ve pürüzsüzleştirir. Saça derinlemesine etki ederek saç kütikülünün daha sakin olması için çalışır. Tüm saç tiplerinin kullanabileceği ve durulama gerektirmeyen bir ürün olan Kerastase Discipline Keratine Thermique Keratinli Yumuşatici Süt saçlarınıza yumuşaklık ve akışkanlık kazandırır, elektriklenmeye ve nemin olumsuz etkilerine karşı koruyucudur. Isının saç yıpratıcı etkisine karşı saçı korur. Isı ile aktif olan bir ürün olduğu için sonrasında fön çekilmesi veya saçın kurutulması tavsiye edilir. Tüm saç tipleri için uygun olmakla birlikte, özellikle kontrol edilemeyen kabarık saçlar için kullanılabilecek olan Kerastase Discipline Maskeratine Tüm Saç Tipleri İçin Disiplin Saç Maskesi çatallaşmış saç uçları görünümünü düzenler, lipid içeriği saçın elektriklenmesini önler, saçı koruma altına alarak ısı ile şekillendiricilerden zarar görmesini engeller, disipline edilmiş elektriklenmeyen ve kabarmayan saçlar oluşturur.

Isı ile şekillendiricilerin zararlarına karşı saçı koruyan Kerastase Discipline Fluidissime Isı Koruyucu Saç Spreyi 230 dereceye kadar ısı koruması sağlar ve fön ile şekillendirme işlemini kolaylaştırır, saçın elektriklenmesini ve kabarmasını engeller, saça parlaklık ve hareket kazandırır. Kabaran, asi ve elektriklenen saçı yatıştıran Kerastase Discipline Fondant Fluidealiste Elektriklenme Önleyici Disiplin Kremi hava koşullarının yarattığı nemin saçı söndürmesini önler, parlak ve yumuşak, taranması kolay saçlar oluşturur. Disiplin altına alınamayan dalgalar için ilk uyumlu-hareket-bakımı sağlayan Kerastase Discipline Curl Ideal Dalgalı Saçlar için Temizleyici Krem, Kerastase Discipline Curl İdeal Asi Kıvırcık Saç Bukle Belirginleştirici Krem, Kerastase Discipline Curl İdeal Kıvırcık Saçlar için Kabarma Karşıtı Köpük ve Kerastase Discipline Curl Ideal Asi Kıvırcık Saçlar için Bakım Maskesi özellikle buklelerin bakımı ve belirginleşmesi için formüle edilmiştir.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.