x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Kerastase Densifique

Saç köklerini hedef alarak saç yoğunluğuna etki eden Densifique serisi ile ideal saçlara kavuşabilirsiniz. Tüm saç tipleri için günlük kullanıma uygun olan Kerastase Densifique serisinde hangi ürünler var?

Kerastase Densifique Masque Densite Yoğunlaştırıcı Maske saç teline derinlemesine etki eden, incelen saç telleri için yoğunlaştırıcı ve dolgunlaştırıcı etki sağlayan bir maske. İnce telli ve zayıf saç yapılarının yanı sıra saç yoğunluğunu korumak isteyen herkes tarafından kullanılabilen bu maske, düzenli bakım sonrasında saça kökten uca ekstra dolgunluk kazandırdığı gibi saçın boy ve uçları için ekstra bakım yapar.

Kerastase Densifique Saç Yoğunlaştırıcı

Serinin bir diğer başarılı ürünü Kerastase Densifique Serum Jeunesse Yoğunlaştırıcı Gençlik Aktivatörü. Saçlarına daha genç ve canlı bir görünüm kazandırmak, yaşlanma izlerini gidermek için saçlarını desteklemek isteyenlerin kullanabileceği bu ürün, saça gözle görülür bir hacim ışıltı kazandırdığı gibi, saça kökten etki ederek saç derinde strese bağlı oluşan tahribatta karşı koruma da sağlar. Saç varlığında azalma yaşayan, ince telli ve zayıf saç yapılarının yanı sıra saç yoğunluğunu korumak isteyenler için hazırlanan Kerastase Densifique Bain Densite Yoğunlaştırıcı Şampuan seride yer alan ürünlerden bir diğeri. Daha yoğun, hacimli, dolgun ve parlak saçlar oluşturmak için geliştirilmiş olan şampuan, saç oluşumunu destekleyen Densifique Serum'un daha etkili olması için saç derisini hazırlar.İnce telli, hacimsiz ve cansız saçlar için ideal bir ürün olan Kerastase Densifique Densimorphose Yoğunlaştırıcı Saç Köpüğü saça dolgun ve hacimli bir görünüm vermesinin yanı sıra ışıltılı bir görünüm de kazandırır.

Kerastase Densifique Fondant Densite Yoğunlaştırıcı Bakım Kremi dökülme ve seyrelme problemi yaşamış saçları güçlendiren ve daha yoğun görünmesi için destekleyen bir ürün olup incelen saç telleri için yoğunlaştırıcı ve dolgunlaştırıcı etki sağlar. Yeni saç oluşumu ve saç döngüsünün sağlıklı devamı için uyarı yapan bir ürün olan Kerastase Densifique Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Serum, B3, B5 ve B6 vitaminleriyle zenginleştirilen patentli içeriği, saçı bütünüyle besler ve büyümesini destekler, düzenli kullanımda 10 günde saçlardaki yenilenme ve hacim etkisi kendini gösterir. 3 ay düzenli kullanım sonunda ortalama 1700 yeni saç teli oluşturuyor ve mevcut saçlara güç ve canlılık kazandırır. Kerastase Densifique Homme serisinde erkeklerin oldukça hoşuna gidecek ürünler bulunuyor. Kerastase Ürünleri içerisinde Densifique Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Serum, Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Yoğunlaştırıcı Şampuan ve Kerastase Densifique Baume Densite Homme Saça Yoğunluk Veren Şekillendirici yer alıyor.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.