x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Kerastese Cristalliste

Özel olarak geliştirilmiş bir bakım serisi olan Cristalliste, canlı ve enerjik saçlara kavuşmak, saçlarına ışıltı vermek isteyen tüm genç kızlar için hazırlandı. Saçlara özenli ve derinlemesine bakım yapan bu seride ışıltı veren maske, ışıltı veren nemlendirici saç kremi ve hem ince telli hem de kalın telli genç saçlar için şampuan yer alıyor.

Doğal Saçlar için Bakım

Kerastase Cristalliste Cristal Masque Işıltı Veren Maske sayesinde pürüzsüz, parlak ve yumuşacık saçlara kavuşurken, saçlara için kalıcı bir bakım ve onarım da yapmış olacaksınız. Ayrıca artık saçınız çok daha kolay ve çabuk şekillenebilecek çünkü ürünü kullandığınızda saçınızdaki kabarmaları ve oluşabilecek elektriklenmeleri önlemiş olacaksınız. Kerastase Cristalliste Lait Cristal Işıltı Veren Nemlendirici Saç Kremi ise serinin bir diğer ürünü. Saçlarınızda oluşan düğümlerle mücadele etmekten yorulduysanız, bu ürün sayesinde saçlarınızda oluşan düğümleri saçları yıpratmadan çok daha kolay açacak, ipeksi ve parlak saçlara kavuşacaksınız. Serinin son ürünü ise hem ince telli hem de kalın telli genç saçlar için hazırlanmış olan Kerastase Cristalliste Bain Cristal Thick Şampuan. Kalın telli saçlara sahipseniz, bu ürünün kalın telli saçlar için üretilmiş olan şampuanını tercih edebilirsiniz.

Böylelikle kalın telli ve asi saçlarınızı yatıştırarak kontrol edilebilmeniz, saçlarınızın elektriklenip kabarmasına engel olmanız çok daha kolay olacak. Saçlarınız ince telli ise, ince telli saçlarınızın daha hacimli görünmesini sağlayabilmek için Cristalliste Bain Cristal Thick ince saçlar için şampuan isimli ürünü kullanabilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.