x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Insight Loss Control

Her yaşta gözlenebilen saç dökülmeleri stres, hormon, düzensiz uyku ve düzensiz beslenme gibi birçok sebepten ötürü meydana gelebilir. Fiziksel olarak, saç kökleri güçsüzleşir ve saç derisine tutunamaz. Yaş ve/veya stres, saç köklerinin kendisini yenilemesine engel olarak saçın seyrekleşmesine yol açar. Bu tip bir problemde saçların kendisini yenileyebilmesi için saçlara özel bakım gerekir. Insight Loss Control serisi ürünleri ile bu özel bakımı kullanıcılarına sunuyor. Zararlı kimyasal bileşenler kullanmayışı ve organik, bitkisel içerikler kullanması ile tanınan Insight, saça zarar vermeden, sorunlarını çözmeye ve saçın doğal ihtiyaçlarını karşılamaya çalışır.

Insight Loss Control Serisine Ait Ürünler Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Guarana ve atkestanesi özü, mentol ve ekinezya yağı içeren Insight Loss Control serisi şampuan ve losyondan oluşan bir seridir. Saç derisinin canlanması için kökleri uyarır. Insight Loss Control Fortifying şampuan saçları derinlemesine temizlerken, saç köklerinin aktifleşmesine yardımcı olur. İhtiva ettiği mentol ile saç diplerini rahatlatır ve canlandırır. Saç ve saç derisinin her yerine ulaştığına emin olarak uygulanır ve sonrasında durulanır. Insight Loss Control Fortifying losyon ise temiz saça masaj yaparak uygulanır ve saç köklerinin yenilenmesi için serinin şampuan ürünüyle sinerjik bir uyum yakalar. Saç derisinin üzerine masaj yaparak uygulandığı için, losyon saç derisine nüfus eder ve o bölgedeki kan dolaşımının artmasına yardımcı olur. Saç diplerinde yenilenme hissi yaratır. Önleme veyahut bakım yapma amacıyla kullanılıyorsa, haftada en fazla 2 kez olmak üzere 5-6 haftada bir, yoğun bir bakım isteniyorsa, 2-3 hafta boyunca saç ihtiyacına göre günde 1 kez ya da haftada 3 kez durulama yapılmaksızın uygulanır.

Insight Saç Bakım Ürünlerini Etkili Kılan Nedir?

Insight saç bakım ürünleri sodyum laureth sülfat (SLES) / sodyum lauryl sülfat (SLS), vazelin, silikon, paraben, alerjen ve renklendirici gibi saça zarar veren ya da zarar verme ihtimali olan hiçbir bileşeni içermez. Bu özelliğiyle sektöründe sayılı markalardan olan Insight her probleme özel ürünler üreterek verimli bir sonuç alınmasını sağlar.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.