x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Insight Damaged Hair

Klasik saç bakım ürünlerinde saçların uzun vadede nasıl etkilenecekleri göz önüne alınmadan, ilk kullanımda cezbedici sonuçlar verebilecek bazı bileşenler kullanılır. Ancak saçlar canlı hücrelerden oluşmadığı için kullanılan kimyasallar saçta hızlı değişimler yaratırken, saçın doğal yapısına zarar verir. Insight saç bakım ürünleri içerisinde saç için zararlı olan hiçbir bileşen bulundurmadığı gibi zararlı olabilecek renklendirici, alerjen olabilecek koku maddeleri barındırmaz.

Insight Damaged Hair Serisinin Ürünleri Nelerdir?

Insight markasının, yıpranmış saçlara özel geliştirdiği seri olan Insight Damaged Hair saçların yenilenmesine yardımcı olur ve saçlara temizleme, bakım ve özel bakım ihtiyaçlarında yardımcı olur. Saçları arındırılma aşamasında Insight Damaged Hair Restructurizing Shampoo, saçların kökten uca, onarılmasına, güçlendirilmesine yardımcı olur. İçerdiği argan, pirinç kepeği yağları, zeytinyağı, organik buğday tohumu özü gibi bileşenlerle saçların beslenmesinde ve nemlendirilmesinde etkilidir. Saça elastikiyet ve dolgunluk verir.

Hasarlı saçlarda kolay taranamama probleminin giderilmesinde etkili olan Insight Damaged Hair Restructurizing Conditioner, vitamin ve elzem yağ asitlerince zenginleştirilen içeriğiyle saçın derinlemesine beslenmesini sağlar. Insight Damaged Hair Restructurizing Mask ise yıpranmış saçların belirginleştiği saç gövdesine hızlıca nüfus ederek bakım yapar. İpeksi bir doku kazandırır, saçı güçlendirerek kırılmaları önler.

Yıpranmış Saçlar İçin Saç Bakım Ürünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç bakım ürünleri tercihi normal şartlarda dahi özen gösterilmesi gereken bir durumdur. Yıpranan saçlarda bu ihtiyaç daha önemli hale gelir. Saça zarar verebilecek bileşenlerin yer almadığı, saçın beslenmesinde yardımcı olabilecek ürünler tercih edilmeli. Saçların yalnızca bakıma ihtiyacı varken kesilmeye gereksinim duyulması engellenmelidir. insight ürünleri saçlar için elzem olan organik bileşenlerle saça bakım yapar ve içerisinde sodyum sülfat sentezleri, vazelin, paraben, renklendirici, silikon, alerjen koku bileşenleri ve mineral yağlar barındırmaz. Siz de saçlarınızın kaliteli bir bakım görmesini istiyorsanız, Tahta Tarak online mağazamızdan seçkin markaların orijinal ürünlerini temin ederek saçlarınıza sağlık kazandırabilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.