x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Insight Colored Hair

Doğası gereği kolayca yıpranabilen saçlar, çevresel etkiler, stres, genetik yapı, yanlış uygulama ve yanlış ürün tercihi gibi birçok faktör tarafından olumsuz bir şekilde etkilenebilir. Boyalı saçlar ise diğer saç tiplerinden çok daha hassas bir bakıma ihtiyaç duyar. Organik boyalar kullanılmadığı takdirde saçların yorulması ve hatta bazı profesyonel olmayan uygulamalarda saçların yanması söz konusu olabilir. Özellikle boyalı saçların bakımında daha kaliteli ve daha nitelikli ürünler kullanılmalıdır ki saçın kendisini yenileyebilmesi mümkün olsun. Her saç problemine spesifik bakım uygulayan Insight bitkisel ve organik bileşenler kullanmasıyla, zaten yıpranmış ya da incelmiş saç tellerine zarar vermek yerine, onların besin ve bakım ihtiyacını karşılar.

Boyalı Saçlar İçin Hangi Insight Serisi Kullanılmalıdır?

Boyalı saçlara özel olarak üretilen Insight Colored Hair içeriğindeki kına özü, macadamia, mango ve üzüm çekirdeği yağı, incelerek kırışık bir hal almış saçların pürüzsüz olmasına, yumuşamasına ve rengini uzun süre boyunca korumasına yardımcı olur. Insight Colored Hair Protective şampuan, saça derinlemesine temizlik yaratırken ihtiva ettiği özler, yağlar sayesinde saça bakım yaparak kurumasını engeller. Aynı zamanda saçın ve saç renginin korunmasına yardımcı olur. Insight Colored Hair Protective bakım kremi, saçın kolay taranmasını, ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Bunun yanı sıra saç rengindeki parıltıları koruyarak saç renginin daha zengin durmasına yardım eder. Insight Colored Hair Protective maske ise saçın dış etmenlerden zarar görmemesi için saç yüzeyine nüfus eder ve koruyucu görevi görür.

Insight Saç Bakım Ürünlerini Farklı Kılan Nedir?

Birçok sıradan kozmetik ürününün içerisinde yer alan hiçbir zararlı kimyasalı ürünlerinde bulundurmayan Insight, saçlara bitkisel ve organik bileşenlerle bakım yapar. Paraben, sodyum laureth sülfat (SLES) / sodyum lauryl sülfat (SLS), vazelin, renklendirici, silikon ya da alerjen maddeler kullanmadığı için gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir markadır. Boyalı saçların yanı sıra birçok saç tipine ve problemine özel üretilen Insight ürünlerinin orijinallerini, Tahta Tarak’ta bulabilir ve saçlarınıza kusursuz bir bakım yapabilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.