x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Insight Antioxidant

Cansız yapıda olmaları saçların çok kolay deforme olmalarına sebep olur. Bulunulan çevredeki hava kirliliği, iklim koşullarındaki aşırılıklar saçların kuruması, sönmesi ve matlaşması gibi birçok probleme yol açar. Çevresel etkilerin yanı sıra biyolojik olarak da maruz kalınan serbest radikallerin olumsuz etkilerinin giderilmesi saç sağlığının korunması için önemlidir.

Insight Antioxidant serisi saçların serbest radikaller tarafından zarar görmesini engeller. Saç tellerine ve saç derisine bakım yapar ve koruyucu özelliğiyle saçın yıpranmasına engel olur. Serinin her ürününde yer alan jojoba, fındık, soya yağları ve organik havuç özü ile saçlara bakım yapar. Bu içerikler saçların E vitamini açısından zenginleşmesine yardımcı olur. Saç bakımı için elzem olan E vitamini hem saçın nemlendirilmesinde hem de saçların serbest radikallerle savaşmasında etkin sonuçlar verir.

Insight Antioxidant Serisinin Özellikleri Nelerdir?

Her saç tipine uygunluk gösteren ve saçların temizlenmesi aşamasında kullanılan Insight Antioxidant Rejuvenating Shampoo, saç ve saç derisini zararlı serbest radikallerin etkilerini elemine eder. Kolay taranabilmeye yardımcı olan Insight Antioxidant Rejuvenating Conditioner, saçların yumuşamasına, köklerin ve saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur. Saçı güçlendirerek, kırılmaların yaşanmasına engel olur. Cansız ve sönük saçlardaki sağlıksız görünümün giderilmesi için geliştirilen insight Antioxidant Rejuvenating Hair Mask, saçların korunmasına yardımcı olduğu gibi saç tellerine derinlemesine bakım yapar. Saç parlaklık katarak canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Neden Insight Saç Bakım Ürünleri Kullanılmalıdır?

Insight saç bakım ürünleri sıradan bakım ürünlerinde kar marjını arttırmaya yönelik birçok sebepten ötürü kullanılan zararlı bileşenleri bünyesinde barındırmaz. Saça bakım yaparken uzun vadede gerçekleşebilecek zararların oluşmasını engeller. SLS, SLES, mineral yağ, paraben, silikon, alerjen koku bileşenleri, renklendirici gibi bileşenler barındırmayan seçkin ürünler arıyorsanız, Tahta Tarak mağazamızda Insight markasının orijinal ürünlerini bulabilir ve kusursuz bir saç bakımına kavuşabilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.