x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Insight Anti Frizz

Birçok saç problemi kontrol altına alınmadığında ilerler ve saçlarda geri dönüşü olmayan sorunlara yol açar. Insight Anti Frizz serisinin ürünleri, saç kuruması, kontrol edilememesi ve karışması problemleri odağında saça bakım yapar. Bu sorunların önlenmesine yardımcı olarak, sorunların ciddi boyutlara ulaşmasına engel olur. Serinin tüm ürünlerinde bulunan organik keten özü, kenevir, pamuk çekirdeği ve kakao yağları saçların beslenmesini, yatıştırılmasını, yumuşamasını ve kontrol edilebilir olmasını sağlar. Hızlı sonuç almak ve sonuçların uzun süre etkili olması için serinin tüm ürünlerinin beraber kullanılması önemlidir.

Insight Anti Frizz Serisinin Ürünleri Nelerdir?

3 aşamalı bakım döngüsünde saçların arındırılmasında kullanılan Insight Anti Frizz Hydrating Shampoo, ilk kullanımda dahi saç tellerine parlaklık ve yumuşaklık katar. Saçın kolay taranabilmesinde yardımcı olur. Özellikle uzun saçlarda yaşanan karışma ve kabarma probleminin kontrol edilebilmesine yardımcı olan Insight Anti Frizz Hydrating Conditioner saçların beslenmesini, kolay taranabilmesini ve nemlendirilmesini sağlar. Kıvırcık saçların kontrol edilebilmesine ve dolaşmanın giderilmesine yardımcı olan Insight Anti Frizz Hydrating Hair Mask, saçların sağlıklı görünmesine yardımcı olur ve saça doğal ışıltısını kazandırır.

Insight Ürünlerini Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Insight saç bakım ürünleri saçlara incelikli özen gösteren seçkin ürünlerdendir. Saç tiplerine ve saç ihtiyaçlarına özel geliştirilen ürünleri, hızlı sonuç vermelerinin yanı sıra, uzun süreli kullanımlarda klasik saç bakım ürünlerinde olduğu gibi saçın yorulmasına sebep olmaz. Insight gibi özel markaların ürünleri, maddi kazanç sağlamak adına taklit edilme riski taşır. Saçlarınıza bakım yaparken seçeceğiniz ürünlerin orijinal olduklarına emin olmak için güvenilir mağazalardan alışveriş yapmaya özen göstermelisiniz. Tahta Tarak mağazamızda kullanıcılarımıza sunduğumuz her ürün, nitelik ve orijinallik anlamında kusursuzdur. Mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilir, saçlarınıza gönül rahatlığıyla sağlık ve güzellik katabilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.