x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Loreal Hair Touch Up

Beyaz saç telleri kişiyi olduğundan daha yaşlı gösterebiliyor. Bu yüzden saçlarınızdaki beyazları kapatarak kendi doğal saç rengini kazandırmanız, çok daha genç bir görünüm elde etmenizi sağlar. Artık beyaz saçları kapatmanın çok pratik bir formülü var. Tek yapmanız gereken Loreal Hair Touch Up serisi ürünlerini kullanmak olacak.

Beyaz Saç Kapatmanın En Pratik Yöntemi

Difüzyon teknolojisi kullanılarak imal edilen Loreal Hair Touch Up serisi ürünleri saçlarınızı boyayamadığınız ya da beyaz saçlarınızı gizlemek istediğiniz zamanlarda imdadınıza yetişecek. Saçlarınızı bir süre boyamadığınızda diplerde görünen beyaz saçların rengini kapatan e sprey formunda hazırlanmış olan ürün serisi hem hızlı hem de pratik bir kullanım şansı sunuyor.

Loreal Hair Touch Up Beyaz Kapatıcı Saç Spreyi Açık Kahverengi eğer saçlarınız açık kahve tonlarındaysa seçmeniz gereken ürün çeşidi oluyor. Kullanmadan önce iyice çalkalamanız gerekir. Sonrasında beyaz saçların üzerine 15 cm mesafeden sıkın. Beyaz saçların hemen kapanmaya başladığını görebilirsiniz. Uygulamanın 2 ya da 3 defa yapılması da gerekebilir. Beyaz saçlar tamamen kapanana dek uygulamayı tekrarlayabilirsiniz.

Siyah ve Kumral Saçlara Özel Beyaz Kapatan Saç Spreyi

Saçları kahverengi olanlar da Loreal Hair Touch Up Beyaz Kapatıcı Saç Spreyi Kahverengi ürünü deneyebilir. Makyaj pigmentleri içeren bu ürün markanın serisinde yer alan diğer ürünler gibi şampuanla saçlarınızı yıkarken saçtan çıkar. Kalıcı bir boya değil ve uzun süre kalıcılığını koruyamaz.

Seri içerisinde Loreal Hair Touch Up Beyaz Kapatıcı Saç Spreyi Siyah da yer alıyor. Siyah saçlar için ideal olan ürün beyaz saçların görünümünü yok ederek doğal bir görünüm kazandırıyor. Kumral saç rengine sahip olanlar Loreal Hair Touch Up Beyaz Kapatıcı Saç Spreyi Kumral ürünü deneyebilir. Markanın ürün serisini tahtatarak.com adresinden temin edebilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.