x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
1 2 3
1 2 3
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.

Davines Essential Haircare

Saçların farklı karakterleri ve farklı problemleri vardır. Dolayısıyla saç sorunlarının ortadan kaldırılması da saçın boyalı olup olmadığı, yıpranmışlık derecesi, ne tarz bir soruna sahip olduğu gibi durumlara bağlıdır.

Davines Essential Haircare saçların bu tip özelliklerini baz alarak geliştirilmiş bir seridir. İncelme, yıpranma, kuruma gibi problemlere, farklı saç tiplerine ve hasar alınan uygulamalara özel ayrı alt serileri içerir.

Essential Haircare Serisinin Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Davines Nounou serisi genel olarak işlem görerek zayıflamış saçları içeriğindeki kiraz yağı, havlıcan sakızı, jojoba yağı, zeytinyağı ve saç için elzem vitaminlerle saçı besler, yumuşaklık katar ve volüm kazanmasını sağlar.

Salina caper tomurcuğunun özü ve kuersetin ile Minu serisi saçların yapısını korurken, boyalı saçlar için saç renginin uzun süre canlılığını korumasına yardımcı olur. Tüm saç tiplerine uygunluk gösteren Davines Solu serisi saçları ağırlaştırmadan bakım yapar ve tatlı badem proteinleri, arpa ekstraktı ile rahatlama, yumuşaklık ve nemlilik kazandırır. Uzun ve yıpranmış saçlar özel tasarlanmış Melu serisi, saça hacim ve canlılık katarken, saçı besler ve kopmaların yaşanmasını engeller. Sönük ve cansız saçlar için geliştirilen Volu, mineral, vitamin ve protein açısından oldukça yoğun bir besleyicidir. Saçların canlanması için saç diplerini harekete geçirir ve gözle görülür bir hacim kazandırır.

Davines Dede serisi, ince telli yıpranmış saçların yeniden yapılanması için tatlı badem yağı, üzüm ekstraktı ve provitaminlerle saçın beslenmesini, kimyasal ve ısıl işlemler öncesinde saçın zarar görmesini engeller. Kuru ve nemsiz saçlar için olan Momo, vitaminler, ekstraktlar ve proteinlerle saçın beslenmesini, yumuşamasını sağlayan özel bir seridir. Love serisi, Smoothing alt serisinde saçın düzleştirilmesini ve dinginleştirilmesini sağlarken, normal serisi saça esneklik ve yumuşaklık katar ve buklelerin belirginleşmesine yardım eder.

Davines Saç Bakım Ürünlerini Etkili Kılan Nedir?

Zararlı kimyasallardan uzak durarak üretilen Davines bakım ürünleri doğal ve organik içeriklerle hem saç problemlerini çözmeyi amaçlar hem de saçların derinlemesine beslenmesine yardım eder. Kullanıcılarına sunduğu çeşitli seçeneklerle doğru ürünlerle bakım yapmayı mümkün kılar.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.