x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
1 2 3 .... 7 8 9
1 2 3 .... 7 8 9
Toplam 166 ürün görüntüleniyor.

Davines Saç Bakım Ürünleri

Çevre dostu olmak, kaliteden ödün vermemek, yapılabilecek en iyi ürünleri üretebilmek, yaratıcılık gibi prensiplerle sadece ürünlerini değil; insanları, doğayı ve dolayısıyla hayatı güzelleştirmeyi amaçlayan Davines 30 yıldan uzun süredir sektörün öncü markalarından biri. Bu denli vizyon sahibi bir marka günümüzde hala misyonunu ve kalitesini bozmadan devam edebiliyor ve müşterilerine kimyasal maddelerden değil doğadan gelen bir güzellik sunuyor.

Davines Saç Bakım Ürünleri Nelerdir ve Hangi Amaçla Kullanılır ?

Her soruna özgü çözümleyici ürünler barındıran Davines saç bakım ürünleri Detoxifying serisiyle tahriş olan saç derisini canlandırmayı amaçlar. Nemini, dolgunluğunu kaybeden saçlara özel dolgunlaştırıcı Replumping serisi saça eski yapısını kazandırır. Yağlı, kuru saçlarda saç derisindeki ölü katmanı arındırmaya yönelik üretilen kepek önleyici Purifying serisi anında etki gösterir. Çok yağlı saçlar için sebumun dengelenmesini sağlayan Rebalancing şampuanı yağ dengesinin korumaya yöneliktir. Saç derisinde yanma ya da tahriş gibi sorunları olanlar için Calming serisi, kolay kırılan aşırı kuru saçlar için nemlendirme ve parlaklık sunan Nourishing serisi sorunlara özel çözümler sunan serilerdir. Well – Being, saç derisini rahatlatan, nemlendirici ve kırılmayı önleyici bir seridir. Energizing serisi ise canlılığını yitirmeye başlamış, dökülen, uzamayan saçlar için idealdir.

Davines Boyalı, yıpranmaya başlamış saçlar için Minu serisi renk koruyucu ve parlaklaştırıcı olarak kullanılır. Nuonou serisi ısıl işlemlerden ötürü yıpranan kuru saçların eski hacmine ve doğallığına kavuşmasını, Momo serisi kuru saçların doğal bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Alchemic serisi boya uygulamasında saçın nem dengesini sağladığı gibi aynı zamanda boyanın uzun süre canlılığını korumasına yardımcı olur. Spesifik amaçlarla kullanılan More Inside serisi saç şekillendirmede uzmandır.

Neden Davines Ürünleri Tercih Edilmelidir ?

Davines her ürününde doğal bileşenler kullanmaya özen göstererek, saçların doğal yapısını bozmadan daha güçlü, daha parlak, daha dolgun olabilmeleri için yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek, laboratuvar ortamında analizler sonucu ürünlerini üretir. Davines ürünleri doğal hammaddelerle saça zarar vermeden, saça sözde ve geçici bir mükemmellik kazandırmak yerine doğal güzelliğini, güçlülüğünü ortaya çıkarmayı amaçlar. Davines’in orijinal ürünlerini Tahtatarak.com’dan gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.