x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
1 2 3 4 5 6 7
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 131 ürün görüntüleniyor.

Schwarzkopf BC Bonacure

Güzelliğin ilk kriterlerinden biri olan saçlar, belli bir yaştan sonra bakım ürünü olmadan kendini yenileyemez. Schwarzkopf Bonacure saçların ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş özel bir seri olup saçın kendini yenilemesine ve sağlığına kavuşmasına yardımcı olur.

Schwarzkopf Bonacure Serisinin Ürünleri Nelerdir ve Hangi Saç Problemlerinde Kullanılır?

Kimyasal, fiziksel işlemlerden geçerek aşırı yıpranan saçlar için Repair Rescue serisi saçın canlılığını kazanmasına özel bileşenleri ve geliştirilmiş teknolojisiyle yardımcı olur. Saç renginin korunmasına yardımcı olan Color Freeze, boyalı saçlarda güneşin zararlı etkilerinin önlenmesini ve saç renginin uzun süre canlılığını korumasını sağlar. Sönük ve cansız görünen saçlarda Volume Boost serisi saçın kaybettiği hacmine ve dolgunluğuna kavuşmasına yardımcı olur.

Zor şekillendirilen ve mat görünen saçlara özel Smoot Perfect serisi, elektriklenmeyi öneler ve saça uygulanan şekillendirme işleminde hızlı, uzun süre kalan bir sabitlemeye imkan tanır. Saçın parlaklığını kazanmasında destekçidir. Oil Miracle, argan yağı, panthenol gibi bileşenlerce zenginleştirilmiş bir seridir. Saçın güçlenmesine, parlamasına, nemlenmesine yardımcı olur. İşlemlerden ötürü deforme olan saçların özel bakım görmesi için geliştirilen Fibre Force serisi, keratin, panthenol, gliserin gibi bileşenlerle saçın güçlülüğünü kazanmasına ve sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Q10 Time Restore serisi saçtaki yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için idealdir. Saçı güçlendirir. Saç dökülme problemi yaşayanlar için Hair Activator serisi idealdir. Saçın sıklaşmasına yardımcı olur. Tüm seri beraber kullanıldığında saçta gözle görülür bir yoğunlaşma sağlar. Doğal nemini kaybederek kurumuş saçlarda Moisture Kick serisi etkilidir. Scalp Therapy ise saç derisi problemlerine özel çözümler yaratan bir seridir. Derinlemesine temizlik isteğine ya da kepeklenme ve hassas saç dipleri gibi problemlerine özel ürünlerle cevap verir.

Schwarzkopf Bonacure Serisini Farklı Kılan Nedir?

Saç problemlerinin tedavisinde ve bakımında etkin sonuçlar almak oldukça zordur. Ancak Schwarzkopf Bonacure saç bakım ürünleri düzenli kullanım şartıyla kısa sürede gözle görülür bir fark yaratır. Özel geliştirilen teknolojileri ve seçkin bileşen çeşitliliği saçların birçok sorununa aynı ürünle çözüm bulmaya çalışır.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.