x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
2016 Aralık 24

Saç Boyasında Markanın Önemi

Saçlarınızın rengini değiştirmek ya da beyaz saç tellerini kapatmak için kullandığınız saç boyalarında, marka son derece önemli. Genellikle renk seçenekleri gözden geçirilerek ürün tercihi yapılıyor. Oysa kalite düzeyi düşük olan ürünler saçlara uzun vadede çok ciddi zararlar verebiliyor. Bu nedenle saç boyalarında sadece kaliteli markaların tercih edilmesi gerekir.

Devamını okuyunuz...
2016 Aralık 24

Evde Saç Bakımı

Sağlıklı saçlara sahip olmak herkesin hayali! Anca bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için düzenli olarak saç bakımı yapmanız gerekiyor. Çok sayıda kişi saç bakımını evde hazırladığı kürler ile yapmaya çalışsa da, çoğu zaman bu kürler yetersiz kalıyor. Çok daha profesyonel bir şekilde hazırlanmış olan ürünleri kullanmak, daha kolay ve daha etkin bir saç bakım yöntemi.

Devamını okuyunuz...
2015 Aralık 15

Davines Mask Color Saç Boyası Kataloğu

Gerek ülkemizde gerekse dünyada en çok kullanılan saç bakım ürünü markası Davines, yaptığı doğal ürünlerle kişisel bakım sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Bu firma her türlü saç bakım ürününü doğallaştırdığı gibi saç boyasını da doğallaştırmıştır. Renklere göre alt kategorilere ayrılmış bu saç boyalarını Davines Marka Saç Boyası Kataloğu kullanarak inceleyebilirsiniz.

Devamını okuyunuz...
2015 Kasım 12

Davines OI Sülfatsız Saç Bakım Şampuanı

Davines şampuan sülfatsız bir şampuan olup kusursuz saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Sülfat ve paraben içermeyen Davines Şampuan saçı yormaz ve asla yıpratmaz. Davines Şampuan Roucou yağının mucizevî etkileriyle geliştirilmiştir. Davines Şampuan saça ekstra yumuşaklık ve parlaklık katar.

Devamını okuyunuz...
2015 Kasım 09

Davines Purifying Kepek Önleyici Saç Bakım Şampuan

Gerek geçmiş zamanlarda gerekse günümüzde kadın – erkek fark etmeksizin yaşanan en büyük saç ve deri sorunu kepek sorunudur. Kepek, saç derisinde çeşitli fizyolojik ve biyolojik sebeplerden dolayı saç derisinde meydana gelen küçük boyutlardaki beyaz ve yağlı pullanmalardır. Deride yapışık olarak kalmayan, deri üzerinde dağınık halde bulunan kepeklere kişinin iş hayatında yaşadığı stresli ve sıkıntılı dönem sebep olabiliyor iken; hava koşullarına bağlı olarak da kepek sorunu yaşama riski ile karşı karşıyayızdır.

Devamını okuyunuz...
2015 Kasım 07

Davines Energizing Dökülme Önleyici Saç Bakım Şampuanı

Saçların dökülmesi kadın erkek demeden bütün insanların ortak sorunudur. Bunun nedeni ise saç köklerinin cansız kalması ve bu sebeple de kişilerin saçlarının dökülmeye yatkın olmasıdır. Saç dökülmesi sorununu kullandığınız şampuan tetikleyebileceği gibi önleyebilirde. Sadece yapmanız gereken şampuan seçiminizi doğru yapmak olacaktır.

Devamını okuyunuz...
2015 Kasım 05

Neden Davines? Hiç Merak Ettiniz mi?

Davines Grup, Bollati ailesi tarafından 1983 yılında İtalya'nın Parma kentinde araştırma laboratuarı olarak kurulmuştur. Şirket ilk dönemlerinde dünya çapında tanınan kozmetik şirketlerine yüksek kalitede saç bakım ürünleri üretmiştir. On yıllık bir deneyimin ardından Davines markası ortaya çıkmış ve sadece profesyonel kullanım için bakım ürünleri tasarlamaya başlamıştır. 

Devamını okuyunuz...
08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.