x
yukari cik
Whatsapp : 0536 458 21 87 Blog İletişim Müşteri Hizmetleri
Menü
Hesabım Giriş Yap / Yeni Üye 0 SEPETİM
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Davines Balance Curling

Saçlara doğal bukleler kazandıran perma, güçlü kimyasal işlemler arasında yer alıyor. Perma uygulamasının saça en az zarar verecek şekilde yapılabilmesi için bazı özel ürünler kullanılması gerekebilir. Tercih edebileceğiniz ürün seçenekleri arasında Davines Balance Curling serisi de var. Markanın permalı saçlar için özel olarak geliştirdiği ürünler, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bileşenlere sahip. Başarılı bir perma uygulaması için profesyonel kullanıma özel ürün seçeneklerini bu seri içerisinde bulabilirsiniz.

Permada Düzgün Bukleler Sağlayan Losyon

Davines Balance Extra Delicate Neutralizer son derece güçlü bir formüle sahip. Perma uygulamasını sabitleyerek yumuşak ve düzgün bukleler oluşmasına yardımcı oluyor. Losyon formundaki ürün profesyonel kullanım için tasarlandı. Yalnızca saç uzmanları ve kuaförler tarafından kullanılması gerekiyor.

Yıpranma oranı daha fazla, boyalı ve hassas yapıda olan saçlar için markanın geliştirdiği ürün Davines Balance Protecting Curling Lotion ismini taşıyor. Ürün amonyak içermiyor ve perma uygulamasına karşı dirençli olan saçlara kolay bir şekilde bukle kazandırılmasına yardımcı oluyor. Losyon formunda olduğundan kolaylıkla uygulanabilen bu ürün güçlü bir ısı etkisi yaratabilir. Sadece profesyonel kullanıma özel olan losyon bitkisel özlere sahip ve saçın kimyasal işleme karşı olan mukavemetini destekliyor. Ürünün saçı koruyan özel formülü aynı zamanda nemlendirme etkisi de sağlıyor.

Saçı yeniden yapılandırma özelliğine sahip olan ürün seçenekleri ile çok daha kolay bir uygulama yapılabilir. Aynı zamanda permanın saça verdiği zararları minimuma indirgeyen koruma özelliğinden faydalanmak için, her saç tipine uygun olan Davines Balance Curling serisi ürünlerini güvenle deneyebilirsiniz.

İhtiyacınız olan özel saç ürünlerini en güvenilir alışveriş adresiniz olan tahtatarak.com adresinden temin edebilirsiniz. Sadece orijinal ürünlerin satışa sunulduğu sitemizde, sizin beklentilerinize uygun olan ürünleri kolaylıkla bulabilir, alternatif ürün seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

08502114063 - 08502114064 - 02122899314 info@tahtatarak.com
E-bülten Aboneliği KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
© 2015 Tahtatarak.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.